Rüyada “Göz Kırptığını” Görmek

Göz Kırptığını
Rüyada göz kırptığını görmek gizli kapaklı, herkesten saklanan bir iş, alay etmek ile yorumlanır. Rüyada göz kırpmak iftiraya maruz kalmaya, üzülmeye delalet eder.

Rüyada Göz Kırptığını Görmek

Rüyada göz kırptığını görmek gizli kapaklı, herkesten saklanan bir iş, alay etmek, dalga geçilmek ve üzüntü ile yorumlanır. Rüyada göz kırpmak endişelenmek, sıkıntıya düşmek, aldatılmayı ve kandırılmayı ifade eder, başka bir tabire göre ihtiyaç sahibi kimselere yardımda bulunması gerektiğine delalet eder. Rüyada evli bir erkeğin göz kırpması çapkın ve zevkine düşkün kimse ile yorumlanır. Rüyada genç birinin göz kırptığını görmek evlenmeye ve mutlu bir yuvaya sahi olmaya işaret eder. Rüyada yabancı birinin göz kırptığını görmek rüya sahibinin alay edip aldatmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada yaşlı kadına göz kırptığını görmek dünyevi işlerden vazgeçip, doğruya yönelmesine ifade eder. Rüyada genç kadına göz kırptığını görmek cinsel istek ve arzusuna düşkün olana kimse ile yorumlanır. Rüyada tanımadığı birine göz kırptığını görmek aksiliklerin yaşanmasına ve bazı sıkıntılar yaşayamaya işaret eder. Rüyada çocuğun göz kırptığını görmek huzurlu, mutlu bir yuvaya ve eşe sahip olmaya delalet eder. Rüyada bebeğin göz kırptığını görmek günahlarından arınmaya, doğru yolu bulmaya işaret eder. Rüyada göz kırptığını görmek zaruri bir ihtiyacın karşılanmasına ve sıkıntılarından kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada göz kırptığını görmek takdir edilecek bir iş ile meşgul olmaya ve emellerine kavuşmaya ifade eder. Rüyada cemaatin göz kırptığını görmek halk arasında gizli bir iş döndüğüne işaret eder. Rüyada erkek bebeğin göz kırptığını görmek kısmetinin ve bahtının açık olmasına yorumlanır. Rüyada birinin göz kırptığını görmek nefsine yenik düşüp, başka zevkler peşinde koşmaya işaret eder. Rüyada göz kırpmak iftiraya ve kötü söze maruz kalmaya delalet eder.

Rüyada Göz Kırpmak

Rüyada göz kırpmak yalan söyleyen biri ile iş yapmak veya alışveriş yapmak ile yorumlanır. Rüyada göz kırpmak rüya tabiri yorumcularının görüşlerine göre endişe, sıkıntı, aldatılmak ve kandırılmak anlamına gelir ve pek hayırlı sayılmaz olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Sevdiğine Göz Kırptığını Görmek

Rüyada sevdiğine göz kırptığını görmek rüya sahibinin mutlu olacağı bir beraberliğe, şansının, nasibinin ve kısmetinin açık olmasına yorumlanır.

Rüyada Bir Kıza Göz Kırptığını Görmek

Rüyada bir kıza göz kırptığını görmek çapkın ve gözü dışarıda bir erkek ile yorumlanır. Rüyada bir kızın göz kırptığını görmek gizli kapaklı bazı işler yapacak olmasına delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğe Göz Kırptığını Görmek

Rüyada bir erkeğe göz kırptığını görmek nefsinin çirkin isteklerine uya­cağına işarettir. Rüyada bir erkeğin göz kırptığını görmek hayırsız işler ile meşgul olup, günah işleyecek olma ile yorumlanır.

Rüyada Göz Kırpan Birini Görmek

Rüyada göz kırpan birini görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin bazı bela ve kazalara maruz kalmasına işaret eder.

Rüyada Sevgiliye Göz Kırptığını Görmek

Rüyada sevgiliye göz kırptığını görmek mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir yuvaya, hayırlı evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Birine Göz Kırptığını Görmek

Rüyada birine göz kırptığını görmek ümitlerini ve hayallerini yitirdiğini anda alacağı haber ile mutlu olup yüzünün gülmesine yorumlanır.

Rüyada Ölünün Göz Kırptığını Görmek

Rüyada ölünün göz kırptığını görmek akraba ziyaretlerinde bulunmaya yada uzak yoldan gelecek çok sevdiği birinin gelmesi ile mutlu olmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca