Rüyada “Göz Doktoru” Görmek

Göz Doktoru
Sevcan yaş 40 Kütahya / Tavşanlı'dan rüya yazıyorum. Rüyamda gözlerimin bozulduğunu ve göz doktoruna gittiğimi gördüm. Rüyada göz doktoru görmek nedir?

Rüyada Göz Doktoru görmek

Rüyada Göz Doktoru görmek, istediğine kavuşmak, emeline, arzu ettiği şeylere azimle ermektir. Rüyada göz doktoruna muayene olmak, hayır ve esenlik, sağlıklı yaşam ve afiyettir. Rüyada Göz doktoruna gitmek, başarıya, her işin üstesinden kolaylıkla gelmeye işarettir. Rüyada göz doktoruyla konuşmak, uzun zamandır görmediği arkadaşlarıyla bir araya gelmeye ve güzel sohbetlere delalet eder. Rüyada göz doktoru görmek, İslami tabirlere göre, hayır ve esenlik alametidir. Rüyada göz doktoru görmek rüyası hakkında, Ünlü rüya tabiri alimleri şöyle buyurmuştur, bu rüyada şer aranmaz, her yönüyle hayır ile yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Göz Doktoru görmek, hayır ile tabir olacak bir rüyadır. Rüya sahibinin dininin bütün bir şekilde yaşamaya çalışan, günahtan uzak duran bir kimse olarak tabir edilir. Rüyada göz doktoru ile evlendiğini görmek, şans ve başarıdır. Rüyada göz doktorunu öptüğünü görmek, kendine olan güven ve cesarettir. Rüyada göz doktoruna gittiğini görmek, kısa süreli bir seyahattir. Rüyada göz doktoruna muayene olduğunu görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulmaktır. Rüyada göz doktoru ile kavga ettiğini görmek, fesatlık ve düşmanlıktır.

Rüyada Göz Doktoru Olduğunu görmek

Rüyada Göz Doktoru Olduğunu görmek; başarı ve güçtür. Kişinin yapacak olduğu işte başarıyı elde ederek mevki sahibi olacak olmasına yorumlanır. Rüyada birinin göz doktoruna muayene olduğunu görmek, sıkıntı ve sorunlarının yersiz olduğu ve bunların çözüme kavuşacak olmasına işarettir.

Rüyada Göz Doktoruna Gittiğini görmek

Rüyada Göz Doktoruna Gittiğini görmek; küçük bir sağlık sorunu yaşamasına, önemli bir sorun olmayacak olması anlamına gelir. Rüyada arkadaşının göz doktoruna gittiğini görmek, yanlış anlama ile oluşan bir sebepten dolayı kısa bir süre konuşmayacak olmaya rivayet edilir.

Rüyada Göz Doktoruna Muayene Olduğunu görmek

Rüyada Göz Doktoruna Muayene Olduğunu görmek; sağlık sorunlarının bitmesi ile rahat nefes alması ve işlerinin yolunda gitmesine tabir edilir. Rüyada göz doktoru muayenesi görmek, iş hayatında beklenmedik gelişmeler olması ile işlerinin çok iyi olmasına yorumlanır.

Rüyada Göz Doktoruna Ameliyat Olduğunu görmek

Rüyada Göz Doktoruna Ameliyat Olduğunu görmek; aile ve iş hayatında başarıyı yakalayarak bunun huzurunu yaşamasına yorumlanır. Rüyada göz doktoru ameliyatı görmek, yakın birinden gelecek olan zarara işarettir.

Rüyada Birinin Göz Doktoru Olduğunu görmek

Rüyada Birinin Göz Doktoru Olduğunu görmek; İslami açıdan dine yönelmesine ve bunun için hak yolunda çok çalışmasına tabir edilir. Rüyada göz doktoru olmak görmek, İslamiyeti bütünüyle yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Erkek Göz Doktoru görmek

Rüyada Erkek Göz Doktoru görmek; gelecek güzel bir haber ile yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı bir işle beraber başarılı olmasına yorumlanır. Rüyada erkek göz doktoruna muayene olduğunu görmek, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmasına işarettir.

Rüyada Bayan Göz Doktoru görmek

Rüyada Bayan Göz Doktoru görmek; kızgın bir haber alınmasına ve her şeyin bir anda alt üst olmasına neden olması anlamına gelir. Rüyada bayan göz doktoruna gittiğini görmek, sıkıntılarının artarak kişiyi huzursuz edecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Göz Doktoru ile Konuştuğunu görmek

Rüyada Göz Doktoru ile Konuştuğunu görmek; dert ve sıkıntılarında biraz da olsa kurtulup, rahatlamak için içini dökebileceği bir dost yada arkadaşa ihtiyacı olacağına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca