Rüyada “Gömlek” Görmek

Gömlek
Rüyada gömlek görmek günlük kazancın artmasına işarettir. Rüyada beyaz gömlek ferah bir hayat sürmeye, siyah gömlek görmek sıkıntı ve meşakkat ile tabir edilir.

Rüyada Gömlek Görmek

Rüyada gömlek görmek insanın günlük kazancının azlığına veya çokluğuna ama kazancını her türlü elde edecek olmasına delalet eder. Rüyada erkek gömleği görmek önemli ve değerli bir kişi ile kısa süreli bir iş ortaklığı yapacak olma ile yorumlanır. Rüyada pembe gömlek görmek hayırlı olacak bir iş için imza atmaya ve kazancı ile muvaffak olmaya delalet eder. Rüyada renkli gömlek görmek hem hayırlı hemde hayırsız olacak bir konuşma ile rivayet edilir. Rüyada temiz gömlek görmek şan, şeref ve itibar sahibi olmaya ve saygınlık kazanma ile tabir edilir. Rüyada terli gömlek görmek niyeti ve düşünceleri kötü kimsenin iftira ve dedikodusuna maruz kalma ile yorumlanır. Rüyada turuncu gömlek görmek hayallerinin yarıda kalması ile bütün heyecanın son bulmasına işaret eder. Rüyada ceket gömlek görmek hiç bir fayda görülmeyen lüzumsuz bir adamla iş birliği yapmaya tabir olunur.

Rüyada gömlek görmek yersiz ve gereksiz endişelerinden kurtularak ihya olma çabası ve zor bir işin üstesinden gelmeye delalet eder. Rüyada büyük gömlek görmek sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir aileye sahip olmaya iş hayatında ise saygınlık kazanma ile tabir edilir. Rüyada gömlek giymek temiz ve aydınlık renklerde gömlek giymek, makam, mevki ve iyi bir hale bürünmek başarıyı kolay elde etmeye işaret eder. Rüyada gömlek kravat görmek, Eğer gören kadın evliyse, kolay şekilde bir hayra kavuşmuş olur. Erkek görmüşse bekarsa evlenir evliyse yuvasında mutlu olur.

Rüyada birden fazla gömlek görmek rüya gören insanın ahirette büyük hediye ve çok sevaba işaret eder. Rüyada beyaz gömlek görmek etrafına karşı daha dikkatli olmaya ve dost görünen kişilerin ona düşman olması ile yorumlanır. Rüyada gömlek kolu görmek yoksul olacağına, üzüntüye ve iş hayatında zorlukların olacağına işaret eder. Rüyada gömlek görmek hayırlı ve güzel olacak bir haber alma ile tabir edilir. Rüyada yeni gömlek görmek sevap işlemek ve hayır yapmak bir hayra kavuşmak anlamına gelir. Rüyada eski gömlek görmek alimlerin tabirlerine göre eski ya da sökük, yırtık gömlek eşini çok kıskandığı anlamına gelir.

Rüyada Gömlek Yırtıldığını Görmek

Rüyada gömlek yırtıldığını görmek hayır ile tabir edilmez, eşinden veya iş ortaklığı yaptığı bir kişiden ayrılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çizgili Gömlek Görmek

Rüyada çizgili gömlek görmek kaderinin, kısmetinin ve şansının açık olması ile hayatında her şeyin yolunda gittiğine işaret eder.

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Rüyada mavi gömlek görmek maneviyatının eksik olmasının bazı hatalar yapmasına neden olarak kişinin huzursuzluk yaşaması ile yorumlanır.

Rüyada Dar Gömlek Görmek

Rüyada dar gömlek görmek zorluk ve sıkıntı çekeceği bir döneme girerek parasal anlamda büyük kayıplar yaşayacak olma ile tabir edilir.

Rüyada Siyah Gömlek Görmek

Rüyada siyah gömlek görmek kötü ve karanlık günlerin ardından güzel ve mutlu olacağı günlerin çok yakında olacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Gömlek Görmek

Rüyada kirli gömlek görmek kısmetinin kapalı olması ile her şeyin ters gitmesine hem maddi hem de manevi kayıplar verecek olma ile yorumlanır.

Rüyada Büyük Gömlek Görmek

Rüyada büyük gömlek görmek gönlü, kalbi ve yüreği temiz bir kişi olmasına etrafına karşı sevecen ilgili olması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gömlek Yıkamak

Rüyada gömlek yıkamak veya yıkadığını görmek hayal kırıklarının olduğu ve ümitlerini kaybedip karamsarlığa düşeceği bir döneme girmeye yorumlanır.

Rüyada Gömlek Satın Almak

Rüyada satın aldığını görmek maddi olarak sıkıntılarından kurtulup rahat bir nefes alarak emellerine kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Kısa Gömlek Görmek

Rüyada kısa gömlek giymek veya giyinmek, gerek yaşlılık ve gerek hastalık sebebiyle bedeninin harap olmasına, bir hastalıktan dolayı ızdırap çekmeye işaret eder.

Rüyada Kadının Gömlek Giymesi

Rüyada kadının gömlek giymesi erkek için hanımının veya en yakın akrabasından bir kadının vefatına, kadın için ise aynı şekilde erkeğin bir yakınının hastalanmasına delalet eder.

Rüyada Erkeğin gömlek Giymesi

Rüyada erkeğin gömlek giymesi yeni bir iş ve makam teklifine delalet eder. Rüyada erkek gömleği giyinmek, Hü­kümetin en yetkili kimsesinin veya başbakanın vefâtına veya halka zul­müne tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada Beyaz Gömlek Görmek

Rüyada beyaz gömlek ferahlıktır beyaz gömlek görmek neşe ve sevinçtir. Rüyada beyaz gömlek görmek memur gibi sürekli bir kadrolu çalışacağı işe anlamına gelir.

Rüyada Siyah Gömlek Görmek

Rüyada siyah ve kara gömlek görmek, Gerek Rüyada ve gerekse uyanıklıkta mamûr yerleri severim ve harap yerlerden sevilmeyen kısımlarında dolaşırım diyen bir kimseden zarar görmesine delalet eder.

Rüyada Gömlek Ütülemek

Rüyada gömlek ütülemesi veya gömleğin ütülendiğini görmek, aile toplantısı veya ziyaretine delalet eder. Rüyada ütülü gömlek görmek mukabele ve müdafaaya takati olmayan bir takım düşmanlarla karşılaşır.

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek için seçim yapmak kısmet artmasına güzel bir işe ile başarıya ulaşmaya tabir edilir. Rüyada gömlek giymek bir işi başarmak, istediğini elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Gömlek Asmak

Rüyada gömlek asmak haysiyetli, şerefli ve önemli kimselerin değerinin kalmayacağına veya onlardan birinin öldürüleceğine işarettir.

Rüyada Gömlek Düğmesi iliklemek

Rüyada gömlek düğmesi iliklemek veya ilikli görmek hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere girmeye delalet eder.

Rüyada Gömlek Dikmek

Rüyada gömlek dikerken görmek veya dikmek üzere görmek hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, elem ve kedere düşmeye delalet eder.

Rüyada Gömlek Değiştirmek

Rüyada gömlek değiştirmek iş ve mevki değişikliği anlamına gelir. Rüyada gömlek değiştirip daha rahat ve güzel beğeneceği bir renkte gömlek giymek, mükafat ve büyük bir kazanç anlamına gelir.

Rüyada Fuşya Gömlek Görmek

Rüyada fuşya gömlek görmek, Fesadı gidermekle ve iyilikle meşhur olan kimse ile tabir edilir. Rüyada fuşya renkli gömlek görmek esrarengiz bir olay yaşamaya delalet eder.

Rüyada İpek Gömlek Görmek

Rüyada ipek gömlek eğer erkek görmüşse dini az, münafık, mal ve mülkten uzak, kendinden hiç bir fayda görülmeyen lüzumsuz bir adamla tabir olunur. Rüyada ipek gömlek kadın için hayırlı bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada Lekeli Gömlek Görmek

Rüyada lekeli gömlek görmek iftira ve kötü söz işitmeye zor duruma düşmeye delalet eder. Rüyada leke olmuş pis bir gömlek giymek, sıkıntı, giyilmiş bir gömleği giymek dara düşmeye işaret eder.

Rüyada Yırtık Gömlek Görmek

Rüyada yırtık gömlek görmek zor durumda bir çıkış yolu aramak ama çare bulamamak ile yorumlanır. Rüyada yırtık eski gömlek geçim sıkıntısı ile tabir edilir.

Rüyada Eski Gömlek Görmek

Rüyada eski gömlek görmek kötü kimselerden gene kötü kimselere sığınma, kardeşler arası iyi diyaloğun bozulmasına ve maddi sorunlar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Gömlek Çıkarmak

Rüyada gömlek çıkarmak boşanmak veya sevdiğinden ayrılmak anlamına gelir. Rüyada gömlek çıkardığını görmek iş bırakmak iş değiştirmek ile yorumlanır.

Rüyada Gömlek Cebi Görmek

Rüyada gömlek cebi görmek erkek için, zengin ve akıllı bir kadın ile evlenip ondan servete, paraya ve çocuklara kavuşur, kadın görmüşse güzel huylu bir insanla hayatını devam ettirmeye işaret eder.

Rüyada Ölüden Gömlek Almak

Rüyada ölüden gömlek almak sıkıntı, keder, zor geçim ve belalar bütün bu hallerden kurtulmaya, istediği gibi bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada Renkli Gömlek Görmek

Rüyada renkli gömlek görmek sıhhatli yaşamak, hiç kimseye nasip olmayacak kadar hayırlı evlat, zafere ulaşmaya iyi bir şey ile ödüllendirilmeye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca