Rüyada “Göle Düşmek” Görmek

Göle Düşmek
Rüyada göle düşmek borç ve sıkıntılardan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada göle atlamak veya gölde yüzmek mutlu olacağınız bir dönemin habercisidir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Göle Düşmek

Rüyada göle düşmek aile bireyleri ile miras kavgasına düşmeye ve sıkıntı yaşayacağınız bir dönemin sona ermesi ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göle düştüğünü görmek, devlet kapısında bir işlerinin olmasına ve çözüme kavuşacağına işaret eder. Rüyada donmuş göle düşmek, dert, tasa, keder ve üzüntü olarak tasvir edilir. Rüyada bulanık göle düşmek, hane içinde geçim sıkıntısı yüzünden bazı sorunlar yaşamaya yorumlanır. Rüyada birinin göle düşmesi, var olan işinden ayrılıp başka bir işe girmeye tabir edilir. Rüyada göle düşmek, dost gibi görünen aile içinden birinin aileyi birbirine düşürmeye işaret eder.

Rüyada göle düşmek, aile zarar veren kimsenin aileden ve çevresinden uzaklaştırarak maddi sorunlardan kurtulmaya tabir edilir. Rüyada göle düşüp boğulmak, işlediği günahlardan pişman olmaya ve tövbe etmeye yorumlanır. Rüyada çamurlu göle düşmek, fitne, fesat ve gıybet eden kimseye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göle düşmek, rüya sahibinin aile huzurunun olmasına yakın zamanda ise kendisinin yada yakınının evlat sahibi olmaya tasvir edilir.

Rüyada Balıklı Göle Düşmek

Rüyada balıklı göle düşmek, uzun süredir aile içinde tartışılan bir konunun sonunda tatlıya bağlanmasına ile tasvir edilir. Rüyada balıklı göle düştüğünü görmek, bol rızklı ve kazançları işlerin sahip olarak muvaffak olma ile yorumlanır.

Rüyada Yeşil Göle Düşmek

Rüyada yeşil göle düşmek, rüya sahibi için hayırlı ve güzel olacak yeni iş girişimlerinde bulunmaya tabir edilir. Rüyada yeşil göle düştüğünü görmek, aile içinde huzura ve mutluluğu sağlamaya, sevilip sayılan bir kimse olma ile tasvir edilir.

Rüyada Araba ile Göle Düşmek

Rüyada araba ile göle düşmek, kendi işinin dışında başka bir işte çalışmaya ve makamında ise değişikliği yaşama anlamına gelir. Rüyada araba ile göle düştüğünü görmek, kişinin yeni işinde başarılı ve mutlu olması ile mevkisinin yükselmesine tabir edilir.

Rüyada Siyah Göle Düşmek

Rüyada siyah göle düşmek, sıkıntı ve sorunların artacağına, hane içinde geçimsizliklerin ise devam edecek olmasına yorumlanır. Rüyada siyah göle düştüğüne görmek, ciddi olacak bir sağlık sorunu yaşama ile üzüntülü günler yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Göle Düşüp Kurtulmak

Rüyada Göle Düşüp Kurtulmak, işlerinde maddi anlamda dara düştüğü anda bir destek alarak sıkıntılarının bitmesine yorumlanır. Rüyada göle düşüp kurtulduğunu görmek, ticaretle uğraşan bir kimse için çalışanlarının ve kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Buz Tutmuş Göle Düşmek

Rüyada buz tutmuş göle düşmek, kötüye giden işlerinin düzelmesi için maddi olarak destek alamaya ve esenlik bulmaya yorumlanır. Rüyada buz tutmuş göle düştüğünü görmek, aile içinde gizli kalan  bazı sırların ortaya çıkması ile bazı sıkıntılı günler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Uçurumdan Göle Düşmek

Rüyada uçurumdan göle düşmek, sıkıntılı ve yaşanacak kötü günlerin habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada uçurumdan göle düştüğünü görmek, bir iş için karar verme aşamasında iken kafa karışıklığı yaşama ile tasvir edilir.

Rüyada Göle Düşüp Ölmek

Rüyada göle düşüp ölmek, yarım kalan bazı işlerinin sonuçlanmasına ve huzura kavuşmasına yorumlanır. Rüyada göle düşüp öldüğünü görmek, rüya sahibinin kendisi ve ailesi için hayırlı olacak bir yatırım yapmaya alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca