Rüyada “Göl” Görmek

Göl
Rüyada göl görmek zorlukların üstesinden gelerek emellerine kavuşmak ile yorumlanır. Rüyada durgun ve berrak göl görmek ummadığı bir yerden kazanç demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Göl Görmek

Rüyada göl görmek biraz uğraştıktan sonra tüm zorlukların üstesinden geleceğine ve emellerine kavuşma ile yorumlanır. Rüyada göl içinde yılan görmek hayır ile tabir edilmez, hane içinde uğursuzluk ve talihsizlikler yaşanacak olması ile tabir edilir. Rüyada çamurlu göl görmek kazandığı ve elde ettiği malını ve parasını kaybederek büyük sıkıntılar içinde olması ile rivayet edilir. Rüyada göl etrafında yürüdüğünü görmek büyük umut ve hayallerle başladığı işlerin sonuçlarının istediği gibi olmamasına ile tasvir edilir. Rüyada göl evi görmek manevi olarak iç huzursuzluğu yaşamaya, sıkıntılarının her geçen gün artacak olması ile yorumlanır. Rüyada göl kenarında kamp yaptığını görmek çevresine karşı duyarlı bir kişi olmaya ve ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşma ile rivayet edilir. Rüyada gölün taştığını görmek kısmetinin artarak taşacağına ve bununla beraber maddi sıkıntılarından kurtulacak olmaya delalet eder. Rüyada göl görmek ihtişamlı, gösterişli ve soylu bir kişi ile tanışmaya ve hayatında büyük değişiklikler yaşanması anlamına gelir.

Rüyada göl görmek sakin ve durgun bir hayat yaşamaya, eğlenceden ve kötü alışkanlıklardan uzak durma ile yorumlanır. Rüyada siyah göl görmek bela ve talihsizliklerin eksik olmadığı bir dönem içinde olma rivayet edilir. Rüyada göle taş attığını görmek arkadaşları tarafından çok sevilen ve herkesin iyiliği için elinden geleni yapan bir kişi tabir edilir. Rüyada göl ve ördek görmek özel hayatında bazı değişimlerin olumlu yönde olacağına ve mutlu bir beraberliğe adım atacak olma yorumlanır. Rüyada göl görmek kadın ile tabir edilirken, iyi geçinmeyi ve zengin bir kişi ile evlenecek olmaya işaret eder.

Rüyada Göl Kenarında Oturmak

Rüyada göl kenarında oturmak musibetlerden ve yaşadığı olumsuzluklardan kurtularak sıkıntılarını geride bırakma ile tabir edilir.

Rüyada Mavi Göl Görmek

Rüyada mavi göl görmek aile içinde mutlu olacağına evlilik yolunda emin adımlarla ilerlemeye ve mutlu bir yuvaya işaret eder.

Rüyada Bulanık Göl Görmek

Rüyada bulanık göl görmek rüya sahibinin zor günler geçirmesine ve çevresinde duyduğu kötü söz ve dedikodulardan bunalmış olmasına tasvir edilir.

Rüyada Berrak Göl Görmek

Rüyada berrak göl görmek dert, tasa ve sıkıntılarından kurtulmaya ve rahat bir nefes alma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Göle Girdiğini Görmek

Rüyada göle girdiğini görmek geçim sıkıntısı ve telaşından kurtularak biraz nefes almaya ve kendine zaman ayırarak kısa süreli bir seyahat ile tabir edilir.

Rüyada Gölde Yüzdüğünü Görmek

Rüyada gölde yüzdüğünü görmek azimli ve istikrarlı bir şekilde çalışıp istediklerini elde etmeye ve her türlü imkanı elde etme ile yorumlanır.

Rüyada Balık Gölü Görmek

Rüyada balık gölü görmek aile içinde hasta olan bir kişi var ise sağlığına kavuşup şifa bulmasına ve maneviyatının yüksek olmasına delalet eder.

Rüyada Tuzlu Göl Görmek

Rüyada tuzlu göl görmek uzak yoldan gelecek olan bir misafir ile kısa süreli mutluluk yaşayarak çevresine karşıda bu durumun yansıması ile yorumlanır.

Rüyada Göl Kıyısı Görmek

Rüyada göl kıyısı görmek kişinin inat bir yapıya sahip olması ile hayatındaki bazın şeylerin doğruluğunu görememesi ile tabir edilir.

Rüyada Göle Düştüğünü Görmek

Rüyada göle düştüğünü görmek gösterişi ve hava atmayı seven bir kişi olmaya, elinde avucunda bulunan her şeyi haya huya harcayan bir kişi ile tasvir edilir.

Rüyada Gölde Boğulduğunu Görmek

Rüyada gölde boğulduğunu görmek aldığı kararlarda sıkıntı yaşamaya ve bunların hata olduğunu sonrasında fark edilecek olmaya, maddi kayıplar yaşama ile yorumlanır.

Rüyada Göl Balığı Görmek

Rüyada göl balığı görmek kısmetinin ve bahtının açık olmasına, hayırlı ve kazancı güzel olan bir işe sahip olma ile rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Göl Görmek

Rüyada yeşil göl görmek hayatında olan her şey için şükür etmeyi bilmeyi ve elindekiler ile mutlu olmayı bilen kişiye delalet eder.

Rüyada Durgun Göl Görmek

Rüyada durgun göl görmek zararını ya da karı bilmeyen harcama yaparken kendini kaybeden ve bir birikimi bulunmayan kişi ile yorumlanır.

Rüyada Donmuş Göl Görmek

Rüyada donmuş göl görmek zor geçecek bir dönemde olmaya ve yakın bir arkadaşının parasal olarak desteğini alma ile refaha kavuşacak olma ile tabir edilir.

Rüyada Göl Kenarında Ev Görmek

Rüyada göl kenarında ev görmek ailesinin geçimi için onların rahat bir hayat sürmesi için elinden gelen her şeyi yapma ile yorumlanır.

Rüyada Küçük Göl Görmek

Rüyada küçük göl görmek inişli çıkışlı bir iş hayatının olmasına ve ama her durumdan kendine ders çıkararak sorunlarının üstesinden gelme ile rivayet edilir.

Rüyada Büyük Göl Görmek

Rüyada büyük göl görmek ilim, irfan sahibi bir kimse ile tanışmaya ve bu sayede doğru yolu bularak sıkıntılarından yıpranmadan kurtulacak olmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca