Rüyada “Gökyüzü” Görmek

Gökyüzü
Rüyada gökyüzü görmek manevi kuvvet, ilim ve geniş rızık demektir. Rüyada gökyüzü görmek aydınlık ise itibarını artması, karanlık ise geçim sıkıntısı çekmektir.

Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada gökyüzü görmek iki şekilde yorumlanır, hayırlı olacak işlerin yanı sıra aksilikler ve sorunlar yaşayacağı bir dönem içinde olma ile yorumlanır. Rüyada gökyüzünde bulut görmek  iyi ve hayırlı işler olacağına vereceği kararlarının doğru olması ile yorumlanır. Rüyada karanlık gökyüzü görmek elem ve sıkıntıya, gökyüzünün karardığını görmek üzerinde uğursuzlukların ve musibetlerin dolaştığını ve dara düşecek olmasına işarettir. Rüyada gökyüzü kararması başarı ve kazancını kıskanan kişiler ile bir arada olacağına tabir edilir. Rüyada yıldızlı gökyüzü görmek refaha ve huzura, menfaat, bir sırra vakıf olmaya işarettir. Rüyada gökyüzüne bakmak manevi olarak iç huzura ve ferahlığa kavuşmaya, rüya gökyüzünü seyretmek sıkıntıların sona ermesi, bir isteğinin kolayca yerine gelmesi anlamına gelir. Rüyada gökyüzünü rengarenk görmek, hayatının eğlenceli bir hal almasına ve çevresinin genişleyip dostlarının artmasına işaret eder.

Rüyada gökyüzünde bulut görmek parasal anlamda sıkıntıların son bulması ile esenliğe kavuşmaya delalet eder. Rüyada gökyüzü aydınlanması, aile bağlarının zarar görecek olması ile hane içinde ayrılıklar olması ile yorumlanır. Rüyada gökyüzünde ışık görmek umut edilen bazı şeylerin gerçekleşmesi ile muvaffak olarak mutlu olma ile yorumlanır. Rüyada gökyüzü görmek hayal kırıklıkları yaşayacağı ve mutsuz olacağı bir dönemden kurtulacağı en yakın zamanda iyi bir fırsatın eline geçmesine işaret eder. Rüyada gökyüzüne tırmanmak, başarılı olmaya ve zirve yapacağı bir iş yükselmeye, istediğini zorda olsa murat ettiği şeye er yada geç kavuşacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzü gören biri nelere dikkat etmelidir? Hastalanacak bir zayıf an yaşamasına, maddi kayba, hazırlıksız yolculuğa çıkma durumuna maruz kalacağına delalet eder! Bu gibi durumları yaşamadan hazırlıklı olmasına delalet eder. Rüyada gökyüzünü siyah görmek kötü ve yorucu olacak bir dönem içinde olacak olma ile yorumlanır. Rüyada gökyüzünde hilal görmek güzel günlerin çok yakında olduğuna ve sıkıntıların son bulacağı ile yorumlanır. Rüyada gökyüzü görmek hayata karşı daha olumlu ve pozitif olmayı ve bununla mutlu olmayı öğrenecek olma tabir edilir. Rüyada gökyüzünde Allah yazısı görmek, mükafat, manevi güzellik, ilim, irfan, hayra vesile olmak ve yardım etmek anlamına gelir.

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Rüyada gökyüzüne çıkmak güzel günlerin ardından verimsiz ve kötü günler geçirecek olmaya ve manevi olarak yıpranma ile tasvir edilir. Rüyada göğe çıkmak, maddi bir kazanç, bazı tabircilere göre manevi bir hal ve ilim öğrenmek bir sırra vakıf olmak anlamına gelir.

Rüyada Gökyüzüne Bakmak

Rüyada gökyüzüne bakmak kötü geçen günlerin ardından hayırlı olacak kişiler ile tanışarak işlerinin yavaş yavaş düzeleceğine işaret eder.

Rüyada Gökyüzünü Seyretmek

Rüyada gökyüzünü seyretmek düşlerinin ve hayallerinin gerçekleşmesi için yeni kararlar alıp elinden geleni yapacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünden Düşmek

Rüyada gökyüzünden düşmek kötü alışkanlıklar edinerek günah işlemeye ve bundan dolayı perişan olacak olma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Ay Görmek

Rüyada gök yüzünde ay görmek ve ayın ışık gibi parlaması, hasta için şifa bulmasına ve sağlığına kavuşacak olmasına tasvir edilip, hayır ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Yıldızlar Görmek

Rüyada gökyüzün yıldız görmek hayallerinin ve umutlarının son bulması ile karamsarlığa düşme anında olan bir kimseyi ifade eder. Rüyada yıldızlı gökyüzü görmek kurtuluşa ve eline geçecek çareye, çevresinin genişlemesine delalet eder.

Rüyada Gökyüzünde Ev Görmek

Rüyada gökyüzünde ev görmek büyük başarılar elde etmeye, işlerinde istediği mevkiye gelmeye ve kendisini mutlu ve huzurlu hissedecek olma ile tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde El Görmek

Rüyada gökyüzünde el görmek güç, kuvvet ve sahip olduğu kudret ile ifade edilirken, elde edeceği başarılar ile muvaffak olma ile tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Ejderha Görmek

Rüyada gökyüzünde ejderha görmek korku ve endişelerinden kurtulmaya, kendinden emin olmaya ve içinde bulunduğu ortamda kurtulma ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Uçan Kuşlar Görmek

Rüyada gökyüzünde uçan kuşlar görmek iki farklı şekilde yorumlanır, bereketli ve hayırlı kazanç ile ifade edilir. Eğer kuş evin içinde ise hane içinden bir kimsenin vefatı ile rivayet edilir.

Rüyada Gökyüzünü Kırmızı Görmek

Rüyada gökyüzünü kırmızı görmek dert, tasa ve kederlerinin son bulması ile refaha kavuşacak olmaya, aile içinde sorumluluklarının artacak olması ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzüne Fırlamak

Rüyada gökyüzüne fırlamak eline geçen fırsatları iyi değerlendirip güzel makam ve mevki sahibi olmaya işaret eder, bazı tabircilere göre ise arzu ve emellerine kavuşma ile tabir edilir.

Rüyada Gökyüzü Hortumu Görmek

Rüyada gökyüzü hortumu görmek beklemediği bir anda güzel haberlerin gelmesi ile mutlu olmayı ifade eder. Bazı alimlere göre ise, felaket ile rivayet edilir.

Rüyada Gökyüzünde Havai Fişek Görmek

Rüyada gökyüzünde havai fişek görmek rüya sahibinin mutlu bir aileye sahip olmasına, iş yaşamında başarılar işler yaparak kariyer sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Lamba Görmek

Rüyada gökyüzünde lamba görmek ferah ve aydınlık içinde bir yaşamının olmasının, şansının, kısmetinin her daim açık olması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Şimşek Çakması Görmek

Rüyada gökyüzünde şimşek çakması görmek bahtının, talihinin açık olması ile yorumlanır. Rüyada gökyüzünde şimşek çaktığını görmek alacağı bir haber ile sıkıntılarından kurtulup refaha kavuşma ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Uçmak

Rüyada gökyüzünde uçmak hayırlı ve güzel bir topluluk ile ifade edilir. Rüyada gökyüzüne uçup meleklerle konuştuğunu görmek ilim, irfan ve hak sahibi kimselerle bir araya gelme ile tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Uçak Görmek

Rüyada gökyüzünde uçak görmek rüya sahibinin üzen ve sıkıntıya düşüren her şeyden zamanla kurtulacağına, güzel haberler alarak mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Gökyüzünde Işıltı Görmek

Rüyada gökyüzünde ışıltı görmek umutsuzluğa kapıldığı anda bütün kapıların açılmasına ile dert, tasa kederlerinden kurtularak ihya olma ile tasvir edilir.

Rüyada Gökyüzü Cisimleri Görmek

Rüyada gökyüzü cisimleri görmek yeniliklere açık olmaya ve bir anda hayatının değişecek olmasına işaret eder. Rüyada gökyüzünde parlak cisim görmek şan, şöhret ve bolluk anlamına gelir.

Rüyada Gökyüzünde Nur Görmek

Rüyada gökyüzünde nur görmek hayırlı ve bereketli bir rüyayı ifade eder, rüyayı gören kişinin kalbinin merhametli olmasına evinden huzurun eksik olmaması ile yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Melek Görmek

Rüyada gökyüzünde melek görmek hem bu dünya hemde ahireti için çalışan, doğru yolda ilerleyen bir kişi olma tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gökyüzüne Merdivenle Çıkmak

Rüyada gökyüzüne merdivenle çıkmak başarılı olacağı ve adından uzun süre söz ettirecek projelerden yer alarak, terfi edip mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Gökyüzüne Uzanan Ağaç Görmek

Rüyada gökyüzüne uzanan ağaç görmek bekar bir kimsenin hayırlı bir kısmet bulup evlenmesine ve mutlu olacağı bir yuva kurması ve hayır ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca