Rüyada “Gökkuşağı” Görmek

Gökkuşağı
Rüyada Gökkuşağı görmek şansın artmasına, kısmet, baht ve talih güzelliğine, Rüyada Rengarenk Gökkuşağı görmek iyi bir kader ve hayır ile yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada Gökkuşağı görmek şansın artmasına, kısmet, baht ve talih güzelliğine ve iyi bir kadere tabir edilir ve hayır ile yorumlanır. Rüyada Gökkuşağı görmek rüya tabiri yorumlarına göre, mutlu olacağı ve sevineceği güzel haber, müjde, sevinç ile yorumlanır. Rüyada pembe Gökkuşağı görmek hane içinde yaşanılan bir sıkıntının ve hasatlığın son bulacak olması ile yorumlanır. Rüyada parlak Gökkuşağı görmek talihin artması, işlerin güzel ve istediği gibi olması ile tabir edilir. İslami rüya tabiri yapan alimlerin görüşlerine göre hayalini kurduğu her şeyi elde ederek ihya olmaya, istediği bir malı veya aracı elde etmeye yorumlanır. Rüyada Gökkuşağı gören kimse için bazı tabirciler şöyle demişlerdir, kararsızlık içinde olmaya ve aldığı kararlardan emin olmayarak hata yapacak durumu düşeceğine delalet eder. Bazı bir görüşe ve tecrübe edilmiş tasvirlerin yorumların gerçek olması sebebiyle şöyle yorumlanmıştır. Gökkuşağı görmek düşüncelerinin pozitif yönde olmasına ve bunun hayatına yansıması, rengarenk bir hayat, iyi dostluklar, arkadaş ve dostların artması ile tabir yorumlanmıştır.

Bazı tabirciler Gökkuşağı rüyası gören kimse için şöyle tabir yapmıştır. Yakın çevresi ile ilişkilerinin iyi olmasına ve sevilen, saygı gören bir kişiliğe sahip olmak ile tabir edilir. Rüyada iki Dağ arasında Gökkuşağı görmek sıkıntı ve dertlerinden yakın zamanda kurtularak manevi iç huzura kavuşmaya işaret eder. Rüyada Gökkuşağı şeklinde elbise görmek o bölgenin en yetkili kimsesinin, kuvvet elde etmesine işaret eder.

Rüyada Gökkuşağı Çizmek

Rüyada Gökkuşağı çizmek düşünce ve hayallerini en yakı arkadaşı ile paylaşmaya ve bunların gerçekleşmesi için elinden gelenin fazlasını yapma ile yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı Yapmak

Rüyada Gökkuşağı yapmak rüya sahibinin sağlık sorunları yaşamasına ve bundan dolayı üzülecek olmasına tabir edilir ve kısacası, keder, sıkıntı ile yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı’na Dokunmak

Rüyada Gökkuşağı’na dokunmak tez canlı olmaya, her istediğinin hemen olmasını isteyen, olmadığı zaman ise hayal kırıklığı yaşama ile tabir edilir.

Rüyada Gökkuşağı’nın Altından Geçmek

Rüyada Gökkuşağı’nın altından geçmek bereketli ve bol kazançlı hayırlı olacak iş kapılarının açılması ile muvaffak olmaya delalet eder.

Rüyada Ebem Kuşağı Görmek

Rüyada ebem kuşağı görmek eskilerin büyüklerin tabiri ile aile ve iş hayatında mutluluğun artacağına, bir miktar paranın elinden çıkacağına delalet eder.

Rüyada Gökkuşağı’na Bakmak

Rüyada Gökkuşağı’na bakmak zor olan bir işi başarmak, Renkleri güzel olan, Gökkuşağı’na bakıp ve sonra dokunmak maddi ve manevi iyi bir hal elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı Renkleri Görmek

Rüyada Gökkuşağı renkleri görmek bu rüyayı gören kişi için şöyle tabir olunmuştur, ummadığı yerden maddi kazançla rızkı artar ve istediği bir mülkü kolay elde eder denilmiştir.

Rüyada Gökkuşağı’nın Altından Geçmek

Rüyada Gökkuşağı’nın altından geçmek gerçekte olduğu gibi iyi bir şans, kısmet ve nasip ile yorumlanır. Gökkuşağı zor görülür bunu gören ve altından geçen kimse muradına erer.

Rüyada Gökkuşağı Altında Dilek Tutmak

Rüyada Gökkuşağı altında dilek tuttuğunu görmek, Ümit ettiği şeyi istediği gibi elde etmeye, yeni bir dostluk, maddi bir destek ile yorumlanır.

Rüyada Gökkuşağı Altında Dua Etmek

Rüyada Gökkuşağı altında dua etmek bir muradının kolay gerçekleşmesine işaret eder. Bu rüyayı gören sevdiğine kavuşur veya bir mülk elde eder denilmiştir.

Rüyada Siyah Gökkuşağı Görmek

Rüyada Siyah Gökkuşağı görmek geçim sıkıntısı ve ayrılık veya zıt düşünceli iki insan ile yorumlanır. Rüyayı gören kimse bir tartışma yaşar ve sevdiği birinden ayrılır.

Rüyada Gökkuşağından Kaymak

Rüyada Gökkuşağından kaymak zor bir işi kolay yapacağına, mümkün olmaz denilen bir işi sonuna kadar getirip mükafat, ödül almak ve maddi kazanç elde etmeye delalet eder.

Rüyada Karanlıkta Gökkuşağı Görmek

Rüyada karanlıkta Gökkuşağı görmek derdine çare, sıkıntı halindeyse rüya sahibi sevineceği ve bu olumsuz durumdan kurtulacağının habercisi olarak yorumlanır bu rüya.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca