Rüyada “Gök Gürültüsü” Görmek

Gök Gürültüsü
Rüyada gök gürültüsü görmek bir zalimin ortaya çıkmasına ve o bölge halkına haksızlık ile yorumlanır. Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması görmek uyarı demektir.

Rüyada Gök Gürültüsü görmek

Rüyada gök gürültüsü görmek hava koyu ve karanlık ise o böl­gede bir zalimin ortaya çıkmasına ve o bölge halkına haksızlık edilmesi ile yorumlanır. Rüyada şiddetli gök gürültüsü görmek kazancının azalmasına ve malının bir kısmını kaybedecek olma ile tabir edilir. Rüyada kuru gök gürültüsü görmek aile içinde haksızlığa uğramaya ve iftiraya maruz kalma ile tasvir edilir. Rüyada gök gürültüsü ve yağmur görmek bereketli ve bol kazançlı işler yaparak muvaffak olma ile rivayet edilir. Rüyada gök gürültüsü ve şimşek görmek emniyet ve güvene, fe­yiz, bereket ve ucuzluğa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gök gürültüsü görmek kalabalık bir ortamda bulunmaya veya kısa süreli bir yolculuk ile yorumlanır.

Rüyada gök gürültüsü görmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulmaya, verimli olacak bir döneme girecek olma ile tabir edilir. Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması görmek şöhretinin, heybet ve kudretinin genişlemesine itibar sahibi olması ile yorumlanır. Rüyada gök gürültüsü görmek korku ve endişelerinden kurtularak yeni adımlar atma ile tasvir edilir.

Rüyada Gök Gürültüsü Duymak

Rüyada gök gürültüsü duymak her şeyin değişip işlerinin tepe taklak olacağına ve parasal anlamda büyük kayıplarının olacağına işaret eder.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Yıldırım Düşmesi

Rüyada gök gürültüsü ve yıldırım düşmesi kişinin gözü kara olduğuna ve istediğini elde edene kadar mücadele etmesine ve emellerine kavuşması ile yorumlanır.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Görmek

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek görmek, belirsiz bir iş, istemediği bir yerden gelecek haber i,le tabir edilir. Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması görmek korku ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Gök Yarılması Görmek

Rüya gök yarılması, beklenmedik bir haber demektir. Rüyada gök yüzünün yarılması yolculuk, sefer, zor geçim, uyarı ve ikaz olunmak anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca