Rüyada “Gök Gürlemesi” Görmek

Gök Gürlemesi
Rüyada gök gürlemesi görmek maddi ve manevi olarak sıkıntılarından kurtulma ile tasvir edilir. Rüyada gök gürlemesi ve şimşek çakması görmek başarı ile yorumlanır.

Rüyada Gök Gürlemesi Görmek

Rüyada gök gürlemesi görmek maddi ve manevi olarak sıkıntılarından kurtulma ile tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada gök gürlemesi sesi duymak aile içinde tatsızlıklar yaşamaya ve bunlardan dolayı büyük sıkıntılar yaşama ile yorumlanır. Rüyada gök gürlemesi ve yağmur görmek hırsına yenilerek bazı hatalar yapmaya ve korkularına yenik düşme ile tabir edilir. Rüyada şiddetli gök gürlemesi görmek anlaşılması ve konuşulması zor bir kişi olmaya ve bundan dolayı sıkıntılar yaşama ile yorumlanır.

Rüyada gök gürlemesi görmek  güzel vaade, hayırlı işlere ve hasta olan bir kişinin şifa bulması ile tasvir edilir. Rüyada şimşeksiz gök gürlemesi görmek hile ve yalan ile işlerini yapmaya ve sonunda her şeyini kaybedecek olma ile rivayet edilir. Rüyada gök gürlemesi görmek yeni projelerde yer alacak olmaya ve başarılı işlere imza atacak olma ile yorumlanır.

Rüyada gök gürlemesi görmek çevresinde bulunan bir şahıs için hırs sahibi olmakla tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gök gürültüsü görmek uğursuzluk ve musibetlerden kurtularak refaha kavuşma anlamına gelir. Rüyada gök gürlemesi görmek uzun çaba ve emeklerinin ardından istediğini elde etmeye ve bundan memnun olacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Gök Gürlemesi Şimşek Görmek

Rüyada gök gürlemesi şimşek görmek düşmanlık ve rüya gören kişinin dinindeki noksanlığına ve malındaki zararına işaret eder.

Rüyada Gök Gürlemesi Duymak

Rüyada gök gürlemesi duymak uzun zamandır beklediği bir haberin gelecek olması ile istediğini elde edecek olma anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca