Rüyada “Gök” Görmek

Gök
Rüyada gök görmek hayatındaki bütün olumsuzluklardan kurtularak işlerinde başarılı olmak ile tabir edilir. Rüyada gök görmek taktir edilmek ve sevilmek anlamına gelir.

Rüyada Gök Görmek

Rüyada gök görmek hayatındaki bütün olumsuzluklardan kurtularak işlerinde başarı elde edecek olma tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gökte hortum görmek sıkıntılı ve hezimetli geçen bir dönemin sonunda esenliğe kavuşma ile yorumlanır. Rüyada gökte ay görmek şansının, kısmetinin, talihinin ve bahtının açık olması ile muvaffak olmaya rivayet edilir. Rüyada gök mavisi elbise giydiği görmek hayallerinin ve düşlerinin gerçek olmasına ve istediğini elde edecek olma ile tasvir edilir. Rüyada gökte erik görmek kazancının bereketli olması ile aile içinde yaşanan sıkıntıların son bulmasına ve saygın bir kişiliğe sahip olma ile yorumlanır. Rüyada gökte el görmek iş hayatında başarılı olarak saygınlık ve itibar kazanacak olma ile tabir edilir. Rüyada gökte ev görmek bekar olan bir kimsenin evlenip mutlu, huzurlu olacağı bir yuvaya sahip olma ile tasvir edilir. Rüyada gök taşı düştüğünü görmek maddi ve manevi olarak kısa süreli bir sıkıntı yaşamaya ve bundan dolayı üzüntülü bir dönem içinde olma ile yorumlanır. Rüyada gökte ışık görmek yakın bir zamanda kısa süreli bir seyahate çıkma ile rivayet edilir. Rüyada gök görmek korkularının son bulması ile verimli ve kazancı iyi olacak işlere imza atacak olma ile yorumlanır.

Rüyada gök görmek kendi işinin sahibi olmaya yada iyi bir yönetici olacak olma yorumlanır. Rüyada gökte olduğunu görmek çevresinde çok sevilen ve itibar sahibi bir kişi olacak olma ile yorumlanır. Rüyada gökte üzüm görmek şanslı ve kısmetli olduğu bir dönem içinde olduğuna ve emellerine kavuşarak ihya olma anlamına gelir. Rüyada göğe fırladığını görmek emin adımlarla ilerleyerek başarıyı elde edecek olmaya ve yerini belirleme ile yorumlanır. Rüyada gökte ateş görmek hain ve fesat bir kişi ile münakaşa yaşamaya ve iftiraya maruz kalma tabir edilir. Rüyada gök görmek uzun süredir beklenilen bir haberin kısa süre içinde gelerek mutlu olma ile yorumlanır.

Rüyada Gök Gürlemesi Görmek

Rüyada gök gürlemesi görmek maddi ve manevi olarak sıkıntılarından kurtulma ile tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gök Gürültüsü görmek

Rüyada gök gürültüsü görmek bir zalimin ortaya çıkmasına ve o bölge halkına haksızlık edilmesi ile yorumlanır.

Rüyada Gök Yarılması Görmek

Rüyada gök yarılması görmek aile ve iş hayatında bazı konuların istediği gibi gitmemesi kısa süreli can sıkıntısına neden olacak olma ile tabir edilir.

Rüyada Gök Cisimleri Görmek

Rüyada gök cisimleri görmek çevresinin ve dostlarının onaylamadığı bir işte bulunarak istediği başarıyı elde etmenin mutluluğunu yaşayacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Gök Açılması Görmek

Rüyada gök açılması görmek bekar bir kimsenin çalkantılı bir aşk hayatının olacak olmasına sonunda ise evlilik kararı alacak olmasına delalet eder.

Rüyada Gök Delinmesi Görmek

Rüyada gök delinmesi görmek memur olan bir kişinin memuriyet hayatının sallantıda olmasına, esnaf bir kişinin ise işlerinin bozulması ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca