Rüyada “Göğüs” Görmek

Göğüs
Rüyada göğüs görmek cömertlik ve cimrilik, ilim, hikmet ve takva sahibi olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göğüs görmek hayır ile tasvir edilir.

Rüyada Göğüs Görmek

Rüyada göğüs görmek cömertlik ve cimrilik, ilim, hikmet ve takva sahibi olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göğsünü kapattığını görmek hayırlı ve bir evliliğinin olmasına, yada yeni bir aşk yaşanacak olmasına işaret eder. Rüyada birinin göğsünde uyumak bir kişinin güzel sözler söyleyip ikna ederek aldatmasına kapılıp delalete düşerek dinini bozması ile yorumlanır. Rüyada göğüs kanseri görmek başkalarının haklarını savunana haksızlıklara karşı tepkisiz kalmayan kişi ile rivayet edilir. Rüyada göğsünü morarmış görmek aile içinde bir sıkıntı yaşamaya ve bundan dolayı keyfinin kaçması ile yorumlanır. Rüyada göğüs ucu görmek İlim, hikmet, cömertlik, cimrilik, küfür, iman, hayat ve ölüm ile tabir edilir. Rüyada göğüs kafesini görmek esasen olduğundan başka bir şekil ve halde görmek, ahlak ve itikat konusunda rüya sahibinin değişebileceği ile tabir olunur. Rüyada tek göğüs görmek ilim ve hikmeti artar, serveti parası ve rızkı bol olmaya alamet eder. Rüyada göğüs görmek çevresi tarafından güvenilir bir kişi olmaya makam ve mevki sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada göğüs görmek ihtiyaç sahibi olan kimselerin yardımına koşmaya ve her şekilde yardımcı olma ile tasvir edilir. Rüyada göğsünün yarıldığını görmek  iman ve İslam’da sağlam olacağına, göğsünün üzerinde işleyen, acı veren çirkin bir yara görmek, küfür ve isyan ile uğraşacağına delalet eder. Rüyada göğsünü geniş görmek din ve takvası çok fazla olur, göğsünün dar veya küçük olduğunu gören kimsenin din ve takvası eksik olur. Rüyada göğüs görmek para ve servetini israf ederek bitirmeye sonrasında ise pişmanlık yaşamaya işaret eder.

Rüyada Kendi Göğsünü Görmek

Rüyada kendi göğsünü görmek dar göğüslü ise dar huylu olmaya, göğsünün geniş olduğunu gören kimse, güzel ahlak, sabır ilim ve düşünce sahibi olur.

Rüyada Başkasının Göğsünü Görmek

Rüyada başkasının göğsünü görmek hal ve hareketine yaşayışına maddi durumuna, tahsiline, halk arasındaki yerine, medeni durumuna göre tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kadın Göğsü Görmek

Rüyada kadın göğsü görmek hayırlara vesile olmasına ve rüya sahibinin hayırlı olacak bir kız evlat sahibi olmaya tasvir edilir.

Rüyada Kıllı Göğüs Görmek

Rüyada kıllı göğüs görmek saygınlığını ve itibarını kaybetmeye, maddi olarak ise büyük sıkıntılar içinde olma ile rivayet edilir.

Rüyada Süt Dolu Göğüs Görmek

Rüyada süt dolu göğüs görmek iyi ve kötü amelleri isteyen hisler oradan doğduğu için göğüs’de iyilik ve kötülük olarak görünen her şey iman ve İslam, küfür ve isyan ile tabir olunur.

Rüyada Göğüs Büyümesi Görmek

Rüyada göğüs büyümesi görmek iş hayatında çektiği sıkıntılardan sonra elde ettiği başarı ve makama, büyük projelere imza atacak olmaya delalet eder.

Rüyada Göğsünün Ağrıdığını Görmek

Rüyada göğsünün ağrıdığını görmek günah işlemeye meyilli olan bir yakınına yardımcı olmaya onu bilerek günaha ve kötüyü düşmemesi için uyarma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca