Rüyada “Göğe Çıkmak” Görmek

Göğe Çıkmak
Rüyada göğe çıkmak şan, şeref ve yüksek makam sahibi olarak itibar görmeye alamet eder. Rüyada göğe çıkmak feraha ve refaha kavuşma ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Göğe Çıkmak

Rüyada göğe çıkmak şan, şeref ve yüksek makam sahibi olarak itibar görmeye alamet eder. Rüyada göğe yükselmek çekilen sıkıntı ve zahmetten sonra elde edilen mevki ve makam sahibi olmaya işaret eder. Rüyada göğe çıkan birini görmek kötü haberler almaya ve üzücü olaylar yaşama ile tasvir edilir. Rüyada iple göğe çıkmak emin adımlarla doğru ilerlemeye, maddi, manevi olarak rahat etmeye alamet eder. Rüyada hızla göğe çıkmak çekilen sıkıntı ve çileden sonra elde edilecek saygınlık ve makam olarak yorumlanır. Rüyada göğe uçmak aile ve iş hayatında istediğini elde etmenin mutluluğunu yaşamak ve emeline kavuşma ile rivayet edilir. Bazı İslami rüya tabirleri alimlerine göre rüyada göğe çıkmak makam, mevki, şan şöhret sahibi olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göğe çıkmak şansının kısmetinin açık olmasına, iş hayatında ise adından söz ettirecek olma ile tabir edilir.

Rüyada göğe çıkmak başarılı işlere imza atmaya ve yüksek makam sahibi olarak muvaffak olmaya rivayet edilir. Rüyada uçarak göğe çıkmak keyfini kaçıran konuların son bulmasına ve arzu ettiğini elde etmeye tasvir edilir. Rüyada göğe yükselip uçmak işlerinin yolunda gitmesine kazancının ise artmasına tabir edilir. Rüyada göğe çıkmak huzur, mutluluk, yüksek makam ve mevki sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada Asansörle Göğe Çıkmak

Rüyada asansörle göğe çıkmak bilinçli ve kontrollü bir şekilde emin adımlarla hedefe doğru ilerlemeye ve istediğini elde etmeye işaret eder.

Rüyada Ölüp Göğe Çıkmak

Rüyada ölüp göğe çıkmak istediğini elde etmeye arzu ve emellerine kavuşmaya, yakın bir arkadaşından alacağı bir haber ile mutlu olma ile tabir edilir.

Rüyada Merdivenle Göğe Çıkmak

Rüyada merdivenle göğe çıkmak başarılı olacağı projelere imza atacak olmaya ve maddi olarak rahat edecek olma ile yorumlanır.

Rüyada Göğe Doğru Çıkmak

Rüyada göğe doğru çıkmak doğru yolda ilerleyen ve kimsenin hakkına göz dikmeyen, ihtiyaç sahibi kimselerin yanında olan kişi ile tasvir edilir.

Rüyada Uçakla Göğe Çıkmak

Rüyada uçakla göğe çıkmak uzun zamandır uğraştığı ve emek verdiği bir şeyin sonunda olacak olmasına ve hızla makam sahibi olmaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Mavish dedi ki:

    Cook guzel

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca