Rüyada “Göbek” Görmek

Göbek
Rüyada göbek görmek maddi ve manevi olarak bazı sıkıntılar yaşama ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada göbek görmek hane içinde sorunlar yaşama ile yorumlanır.

Rüyada Göbek Görmek

Rüyada göbek görmek insanın davranışları, neşesi, hanımı olarak tabir olunduğundan bunda görülen iyi ve kötü her bir hal ile yorumlanır. Rüyada göbeğinde çıban görmek çıban veya yara ise hanımının, eşinin  kötü huylu olacağına işaret eder. Rüyada göbeğinde sancılandığını görmek eşi ile aralarında dargınlık, kırgınlık olacağına bundan dolayı aralarının açılacak olmasına alamet eder. Rüyada göbek kordonu görmek iş hayatında başarılı olmaya, aşk hayatında ise istediği mutluluğu yakalayacağına delalet eder. Rüyada temiz göbek görmek iffetli, edepli ve güzel ahlaklı güzel bir kadınla beraber olmaya işaret eder. Rüyada kirli göbek görmek ahlakı ve davranışı kötü olan bir kadın ile beraber olup sıkıntı yaşama ile yorumlanır. Rüyada göbeğinin yarıldığını görmek eşinin başak biri sevmesi ile yuvasının bozulup huzurunun kaçmasına işaret eder. Rüyada küçük göbek görmek hane içinde huzursuzluk yaşanmasına ve ağzının tadının kaçması ile yorumlanır. Rüyada göbeğinin kanadığını görmek yolunda giden işlerinin bozulacak olmasına ve maddi olarak büyük sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada göbek görmek adaletli bir kişi olmaya ve haklı ile haksız arasındaki farkı ayırt etmeyi bilecek olma ile tabi edilir.

Rüyada göbek görmek eşler arasında azı can sıkıcı olaylar yaşanmasına ve ayrılık yaşanması ile yorumlanır. Rüyada göbek attığını görmek mutlu olacağı ve sevineceği bir haber almaya rivayet edilir. Rüyada göbek taşı görmek işlerinden yana hayal kırıklığı yaşamaya ve kazancının azalmasına tasvir edilir. Rüyada göbek bağı kestiğini görmek işlerinin bıçak gibi bir anda kesilmesine ve sıkıntı yaşayacak olması ile yorumlanır. Rüyada göbek bağı görmek hayırlı olacak iş kapılarının açılması ile helal kazanç sağlamaya alamet eder.

Rüyada Göbek Bağı Görmek

Rüyada göbek bağı görmek her an beraber olduğu, çok sevdiği bir dostu ile beraber ortak bir iş yapma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Göbek Deliği Görmek

Rüyada göbek deliği görmek başarılı bir iş hayatının olacak olmasına, mutevazı olması ile çevresindekilerin saygınlığını kazanacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Kıllı Göbek Görmek

Rüyada kıllı göbek görmek canının sıkılacak olmasına, dedikoduya ve kötü söze maruz kalmaya ve bundan üzülecek olmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Göbeği Görmek

Rüyada erkek göbeği görmek beraber iş yaptığı bir kişiden memnun kalarak çevresine onu tavsiye etmesi ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kendi Göbeğini Görmek

Rüyada kendi göbeğini görmek kısmetlerinin ve şansının açık olmasına, hayırlı ve güzel olacak iş kapılarının açılmasına alamet eder.

Rüyada Büyük Göbek Görmek

Rüyada büyük göbek görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşamaya, yaşantısının ve maddiyatının düzene girecek olmasına işaret eder.

Rüyada Hamile Kadın Göbeği Görmek

Rüyada hamile kadın göbeği görmek gösterişi seven ve lükse düşkün bir kişi olmasına, maddi olarak ise ihya olma ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca