Rüyada “Gizlenmek” Görmek

Gizlenmek
Rüyada gizlenmek görmek sıkıntıya düşmeye ve mekan değişikliği yapma ile yorumlanır. Rüyada gizlenmek görmek refaha ve aydınlığa kavuşacak olma tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gizlenmek

Rüyada gizlenmek gizlendiğini ve yüzünü gizlediğini gören kimsenin bir kızı doğar, veya kötü birinin korkusundan bir müddet kaçacak olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eve gizlendiğini görmek kendi menfaatlerini düşünen ve başkalarından fayda sağlamak isteyen kişi ile tabir edilir. Rüyada ağacın arkasına gizlenmek bilgi sahibi olan bir kimseden nasihat almaya ve onun dediklerini dinlemek ile yorumlanır. Rüyada birinden gizlenmek sıkıntılı bazı günler yaşayamaya ve bundan dolayı üzülecek olmaya rivayet edilir. Rüyada tuvalete gizlenmek iş ve aile hayatında istediğini elde edemeyecek olmaya, maddi olarak’da sıkıntı yaşamaya tasvir edilir. Rüyada arkadaşından gizlenmek hayal kırıklığı yaşamaya, umduğunu bulamayarak sıkıntı yaşama ile tabir edilir. Rüyada korkup gizlenmek huzura, esenliğe ve mutluluğa kavuşma ile tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada gizlenmek kötü söz söylemeye, iftiraya maruz kalmaya ve bundan dolayı üzülmeye işaret eder.

Rüyada gizlenmek çevresinde bulunan herkesin hakkında konuşmaya ve iyi niyeti su istimal etme ile tasvir edilir. Rüyada anneden gizlenmek gizli kapaklı bir iş çevirmeye ve sonrasından ise pişman olma ile yorumlanır. Rüyada çatıya gizlenmek yakın bir dostunun yada akrabasının kötü haberini alarak üzülecek olmaya işaret eder. Rüyada saklanıp gizlenmek sıkıntılı ve zor geçen günlerin ardından refaha ve huzura kavuşacak olmaya alamet eder. Rüyada gizlenmek beklenmedik olaylar ile karşılaşmaya, maddi ve manevi olarak sıkıntı içinde olma ile yorumlanır.

Rüyada Polisten Gizlenmek

Rüyada polisten gizlenmek sıkıntı ve cefa çekerek elde ettiği her şeyin kıymetini bilmeye ve maddi olarak rahata kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Düşmanından Gizlenmek

Rüyada düşmanından gizlenmek kötü ve istenmeyen olaylar ile karşılaşılacak olmaya, bundan dolayı ise bazı sorunlarla karşılaşarak yıpranacak olmaya işaret eder.

Rüyada Sevgiliden Gizlenmek

Rüyada sevgiliden gizlenmek hayatında bazı şeyleri yoluna koyarak istediğini elde ederek emeline kavuşmaya ferahlık, mutluluk ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Dolaba Gizlenmek

Rüyada dolaba gizlenmek kaza, bela ve musibetlerden uzak durmayarak sürekli sorunlar yaşamaya ve sıkıntı çekme ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gizlenmek Saklanmak

Rüyada gizlenmek saklanmak aile içinde huzursuzluk ve tatsızlıklar yaşayarak keyfinin kaçıp düzeninin bozulmasına, sıkıntı yaşaması ile tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca