Rüyada “Gizlemek” Görmek

Gizlemek
Rüyada gizlemek görmek alınan bazı kararların gizli kalması ile sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada gizlemek görmek manevi olarak sıkıntıya düşme ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gizlemek

Rüyada gizlemek rüya sahibinin ayrılık, bozgunculuk veya çekindiği kimselerden gizlenmeye, işaret eder. Rüyada birinden gizlenmek bazı alınan kararların gizli kalmasına ve kazancının ise artması ile yorumlanır. Rüyada bir şeyler gizlemek aile içinde huzursuz ve mutsuz olacağı bazı konulardan dolayı üzülecek olmaya tabir edilir. Rüyada çocuk gizlemek gizli tutulan bazı konuların gün yüzüne çıkması ile rahat edecek olmaya delalet eder. Rüyada bebek gizlemek çevresinde küs olduğu bazı kişiler ile arasının düzeleceğine ve sorunların hallolup işlerini yoluna koymasına işaret eder. Rüyada kendini gizlemek maddi olarak yaşanılan sıkıntıların son bulması ile esenliğe kavuşmaya alamet eder. İslami rüya tabiri alimlerine göre rüyada gizlemek bir eşya, para, kıymetli bir şey gizleniyor ise sıkıntı ve üzüntülü bazı dönemler geçirilecek olmasına yorumlanır. Rüyada gizlemek kimsenin istemediği bir iş ile meşgul olmaya ve sonrasında pişman olma ile tabir edilir.

Rüyada gizlemek iş hayatında yaşadığı bazı sıkıntıları yakınlarından ve ailesinden saklamaya bundan dolayı sorun yaşama ile yorumlanır. Rüyada hamile olduğunu gizlemek bazı gönül işlerinin olmasına ve bununla ilgili bir karar verme aşamasında olması ile tasvir edilir. Rüyada silah gizlemek işlerinin iyi olması, kazancının iyi olması ile ihya olacak olmaya tabir edilir. Rüyada birinden bir şeyler gizlemek ağzının tadının bozulacak olmasına ve bazı sıkıntılar ile üzülecek olmaya yorumlanır. Rüyada gizlenmek yaşadığı sıkıntıları kimseye anlatmayarak içine kapanmaya alamet eder.

Rüyada Birini Gizlemek

Rüyada birini gizlemek yaşadığı bazı olaylardan dolayı sıkıntı yaşamaya ve aile içinde bazı durumların saklanacak olmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Para Gizlemek

Rüyada para gizlemek işlerinin kötüye gitmesi ile maddi olarak büyük sıkıntılar yaşamaya, içinde bulunduğu bu darlıktan zamanla kurtulacak olma ile tasvir edilir.

Rüyada Eşya Gizlemek

Rüyada eşya gizlemek kendi menfaatleri için her şeyi yapan, bencilliğinden dolayı hem kendisi hemde ailesinin büyük sıkıntılar yaşaması ile rivayet edilir.

Rüyada Altın Gizlemek

Rüyada altın gizlemek aile içinde sıkıntı yaşamaya, iş hayatında ise bazı sorunların çıkması ile zor bir dönem yaşamaya, maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşayacak olma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca