Rüyada “Gezegen” Görmek

Gezegen
Rüyada gezen görmek yanlış ve hatalarından kurtularak doğru yolu bulmaya delalet eder. Rüyada gezegen gören kişinin bir isteği kolayca yerine gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezen görmek yanlış ve hatalarından kurtularak doğru yolu bulmaya ve bunlardan ders çıkarma ile tabir edilir. Rüyada gezegeni elinde tutmak ilim irfan sahibi olan bir kimsenin nasihatlerinden yararlanacak olması ile yorumlanır. Rüyada gezegenin yol olduğunu görmek iş ve aile hayatında bazı kayıpların yaşanması ile sıkıntı yaşama ile tasvir edilir. Rüyada gezegenlerin döndüğünü görmek maddi ve manevi olarak sıkıntılarından kurtulmaya ve iş hayatında başarılı olma ile yorumlanır. Rüyada mavi gezegen görmek şerefli ve itibarlı kişilerin, kalp, sevgi ve anlayışlarını kazanma ile yorumlanır. Rüyada gezegenlerin yok olduğunu görmek maddi olarak büyük kayıplar yaşayarak sıkıntı çekecek olma ile yorumlanır. Rüyada gezegen ve yıldız görmek gurur şeref ve haysiyet, şan sahibi ve ulvi derece ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gezegenlerin düştüğünü görmek memleketin büyüklerinden birinin veya hasta evladı var ise onun vefatı ile yorumlanır. Rüyada gezegen görmek yeni girişimlerde bulunarak dikkatli ve emin adımlar atarak rahat edeceği ile rivayet edilir.

Rüyada gezegen görmek aile içinde bulunan bir hastanın vefatına sağlam adamın dost ve ahbaplarının çok olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kızıl gezegen görmek tek olarak veya arkadaşlarıyla bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Rüyada kırmızı gezegene görmek şeytanın şerrine uğrar ve sonra ondan kurtulma ile yorumlanır. Rüyada gezegenlerin birleştiğini görmek hanımı hamile ise, bebeğini selametle dünyaya getrime ile tasvir edilir. Rüyada gezegen görmek evli bir kadın veya erkek, güzel ve akıllı bir evlada sahip olma ile yorumlanır.

Rüyada Satürn gezegeni görmek

Rüyada Satürn gezegeni görmek cellat, azap ve cezalandırma memur olan kişinin kıdem atlaması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek aile içinde yaşanacak olumsuzluklar hane içinde geçimsiz ve huzursuzluk ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Uranüs gezegeni görmek

Rüyada Uranüs gezegeni görmek devlet dairesinde bir işinin olacağına ve işinin çözüme kavuşacağı ile rivayet edilir.

Rüyada Merkür gezegeni görmek

Rüyada Merkür gezegeni görmek makam ve mevki sahibi olacağı, maddi olarak yaşanılan sıkıntıların son bulacak olması ile yorumlanır.

Rüyada Venüs gezegeni görmek

Rüyada Venüs gezegeni görmek ilim, irfan sahibi bir kimse ile dost olmaya ve hayatında yeniliklerin olacak olması ile tasvir edilir.

Rüyada Neptün gezegeni görmek

Rüyada Neptün gezegeni görmek memleketin makam sahipleri ileri gelenleri, ile bir araya gelmesi ile rivayet edilir.

Rüyada Mars gezegeni görmek

Rüyada Mars gezegeni görmek hane üzerinde uğursuzlukların, talihsizliklerin ve şansızlıkların eksik olmayacağı anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca