Rüyada “Geyik” Görmek

Geyik
Rüyada geyik görmek onurlu ve gururlu bir kimseye işaret eder. Rüyada ala geyik görmek evlilik, kısmet nasip ve yeni bir işe başlamak anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Geyik Görmek

Rüyâda geyik görmek, onuruna ve gururuna çok düşkün, şeref ve haysiyetini korumak uğru­na eşine zarar vermekten çekinmeyen bir kimse ile tâbir edilir. Bir geyik tuttuğunu veya kendine bir geyik verildiğini görmek, Rüyada geyik görmek onurlu ve gururlu bir kimseye işaret eder. Rüyada ala geyik görmek evlilik, kısmet nasip ve yeni bir işe başlamak anlamına gelir.Rüyada geyik görmek onurlu ve gururlu bir kimseye işaret eder. Bir geyik tutup evine götürmek oraya sözleri ve davranışları ile zarar verecek bir kadın sokmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada geyik görmek; vakar ve heybete, düşmanı kahır ve perişan edip aşağılamaya işarettir. Bu rüyayı gören helâl mal yer içer. Bir adam başının geyik başı olduğunu görse; lider ve başkan olur.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyada geyik avlamak ve geyik öldürmek bir işi tamamlamak ve başarıya ulaşmak anlamına gelir. Rüyada ala geyik görmek evlilik, kısmet nasip ve yeni bir işe başlamak anlamına gelir.

Rüyada Ala Geyik Görmek

Rüyada ala geyik görmek muradına kavuşmak ve istediğinin hayırla sonuçlanması anlamına gelir. Rüyada bir geyiğe sahip olduğunu gören bir şahıs, helal bir mala sahip olur veya namuslu hür bir kadınla evlenir.

Rüyada Geyik Yavrusu Görmek

Rüyada geyik yavrusu görmek müjde, sevinç, nafaka ve bol rızık anlamına gelir. Rüyada geyik yavrusunu görmek yeni bir haber ile yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Geyik Eti Görmek

Rüyada geyik eti görmek, ve yemek çok servet ve para kazanmaktır. Rüyada geyik eti yemek mal, mülk ve istediği gibi işlerinde başarı elde etmek demektir.

Rüyada Geyik Kesmek

Rüyada geyik kesmek veya geyik kestiğini gören kimse; bir genç kızın kızlığını giderir. Geyiği kendi evine soktuğunu gören şahıs, oğlunu evlendirir.

Rüyada Geyik Öldürmek

Rüyada geyik öldürmek haksızlık etmek ve zor bir duruma düşmek anlamına gelir. Rüyada geyik öldüren birini görmek veya öldürmek maddi anlamda zarara uğramaktır.

Rüyada Geyik Boynuzu Görmek

Rüyada geyik boynuzu görmek rızık ve kısmet güzel bir haber anlamına gelir. Rüyada geyik görmek hayır ve bereketin habercisi olarak tabir edilir ve hayırla yorumlanır.

Rüyada Geyik Sürüsü Görmek

Rüyada geyik sürüsü görmek bilmediği bir şehir veya istemeden girdiği bir iş anlamına gelir. Rüyayı gören sebat eder sabrederse muradına erer denilmiştir.

Rüyada Geyik Derisi Görmek

Rüyada geyik derisi görmek geyiğin derisini yüzdüğünü gören kimse; edepli, terbiyeli Arap asıllı bir kadına kötülük eder. Bir adam geyiğin üzerine sıçradığını görse; o adamın hanımı her şeyde kocasına asilik eder.

Rüyada Geyik Heykeli Görmek

Rüyada geyik heykeli görmek hile ve riya ile yorumlanır. Rüyada geyik görmek hayırlıdır ama geyik heykeli görmek yalan haber veya üzücü bir durum yaşamaktır.

Rüyada Geyik Kafası Görmek

Rüyada geyik kafası görmek beklenmedik yaşanacak ayrılık ve seyahat habercisi olarak tabir edilir. Rüyada geyik ile konuşmak bir idareci ile anlaşmaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca