Rüyada “Gerinmek” Görmek

Gerinmek
Rüyada gerinmek istediğiniz bir işte başarı elde etmektir. Rüyada gerinmek zor bir işi başarmak, rahatlık, tatil ve iyi bir yolculuğa çıkmak demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gerinmek Görmek

Rüyada gerinmek; zorlukları yaşadıktan sonra rahatlığa kavuşacağına dair bir işarettir. Gerinen kimse hasta ise; o kişinin hastalığının artacağına işarettir. Rüyada gerinmek bazı tabircilerin görüş ve yorumlarına göre rüyayı gören kişi sağlam ise hasta olacağına işarettir.

Rüyada gerinmek ve esnemek bazı tabircilerin görüşlerine göre, seyahat, tatil ve yoğun iş temposundan sonra yaşayacağınız güzel bir tatil anlamına gelir. Rüyada gerinmek kimi zaman zor ve müşkül bir an veya zaman yaşamaya delalet eder.

Rüyada Gerindiğini Görmek

Rüyada gerindiğini görmek maddi sıkıntı ve boş işlere meyil etme ile tabir edilir. Rüyada gerinmek bazen sorumsuz ve zarar veren kişinin hışmına uğramaya delalet eder.

Rüyada Gerinen Birini Görmek

Rüyada gerienen birini görmek rüyayı gören kişi gördüğü kişiyi tanıyorsa o kişinin sıkıntıya düşmesine ve bunalım geçirmesine delalet eder.

Rüyada Bebeğin Gerinmesi

Rüyada bebeğin gerinmesi eğer hasta ise şifa bulmasına, hasta bir bebeğin gerinmesi kısa zamanda sıhhat bulması ve hastalıklardan halas olmasına işaret eder.

Rüyada Eşinin Gerinmesi

Rüyada eşinin gerinmesi rahatlık ve bol nafaka bazı tabircilere göre ise kolay kazanç elde etmesine işaret eder. Rüyada gerinmek pek hayırlı değildir aslında bu durum hasta için kısaca şifa bulmak ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca