Rüyada “Gerdanlık” Görmek

Gerdanlık
Rüyada gerdanlık görmek, sorumluluk ve başarı kazanmak demektir. Rüyada gerdanlık gören kimsenin kıymeti, vazifesi, makamı yükselir ve istediği olur.

Rüyada Gerdanlık Görmek

Rüyada gerdanlık görmek, eğer hak etmiş veya layıksa, sorumluluk almaya ve memuriyet görevi alacağına yorumlanır. Eğer gerdanlık kıymetli taşlarla seslenmişse daha iyidir. Diğer insanlar için yüksek değeri, makamı, şerefi, itibarı, emanet sahipliği ve insafıyla meşhur olmaya delâlet eder.

Rüyada gerdanlık görmek hakkında Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada boynunda gerdanlık görmek bu rüyayı gören kimse, doğru söylediğini iddia ettiği nispette yalan söyler. Rüyada gerdanlık görmek İslami rüya tabirlerinde şöyle yorumlanmıştır. Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Rüyada görülen gerdanlık kısmen altından ve kısmen diğer madenden yapılmışsa kendisinin veya bir ya­kının hacca gitmesine, sadece altından olursa yakınlarından birisinin memuriyetine delâlet eder.

İslami rüya tabirleri yorumu; Genellik itibariyle Rüyada görülen gerdanlık bir vazifeyi, bir emaneti üzerine almakla tabir edilir. Bazı rüya yorumcuları da gümüş gerdanlık altın gerdanlıktan daha iyidir, dediler. Bir görüşe göre gümüş gerdanlık güzel hizmetçi ile tabir edilir. Diğer madenlerden yapılmış gerdanlık düşmanlık ve aralarında anlaşmazlık bulunana bir kimse veya kimseler ile mahkemelik olmaya tabir edilip, yorumlanır. Gerdanlık kıymetli taşlardan yapılmışsa yorumu o taşlara göre yapılır.

Rüyada gerdanlık hakkında Cabir’ül Mağribî (r.a.) diyor ki: Kısmen altından gerdanlık alıp boynuna taktığını gören kimse, hacca gider. Boynunda saf altından bir gerdanlık gören kimse, günahkâr ise, günah işlemeye alışacağına, boynunda herhangi bir madenden gerdanlık gören kimse, bozgunculuk ve münafıklık yaparak işini kaybeder, emanete hainlik, kalleşlik eder. Gerdanlık tamamen altından olursa muradına kavuşur,

Rüyada Gerdanlık Kopması

Rüyada gerdanlık kopması ayrılık ve hüzün anlamına gelir. Rüyada boynunda bir gerdanlık olduğunu gören kimse, eğer hak etmiş veya layıksa, memuriyete nail olur veya gerdanlığın güzelliği ve uzunluğu nispetinde bir emanet alır. Eğer gerdanlık çeşitli mücevherlerle donatılmışsa kavuşup elde edeceği şey o derece büyük ve önemli olur.

Rüyada Boynunda Gerdanlık Görmek

Rüyada boynunda gerdanlık görmek, Kadının gerdanlık görmesi, iyisi ve kötüsüyle kocası üzerine yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları da, gümüş gerdanlığın yorumu, altın gerdanlığın yorumundan daha değersizdir. Boynunda ağır bir gerdanlık olup onu taşımaktan yorulduğunu gören kimse, üzerine aldığı vazifede işlerin ağırlığından ve çokluğundan yorulur.

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek hakkında Cabir’ül Mağribî (r.a.) demiştir ki: Rüyada görülen kolye ve gerdanlık kıymet ve büyük bir vazife ve makam ile yorumlanır. Rüyada gerdanlık ne kadar uzun olur ise, o kadar iyidir. Kısa olması değerini düşürür.

Rüyada Gerdanlık Takmak

Rüyada gerdanlık takmak gösterişli ve lüks bir hayata sahip olma ile yorumlanır. Rüyada gerdanlık taktığını görmek geçim sıkıntısı yaşamadan ailesi ile güzel bir hayata sahip olmaya tasvir edilir.

Rüyada Gerdanlık Almak

Rüyada gerdanlık almak iyi ve kötü anlamı ile eşiniz ile yorumlanır. Rüyada gerdanlık aldığını görmek erkek için kadına kadın için erkeğe tabir edilir.

Rüyada Gerdanlık Satmak

Rüyada gerdanlık satmak rüya sahibinin yada yakınının kısa süreliğine bir seyahate çıkmasına rivayet edilir. Rüyada gerdanlık sattığını görmek güzel ve rahat bir hayata sahip olma ile yorumlanır.

Rüyada Gerdanlık Hediye Almak

Rüyada gerdanlık hediye almak hayırlı ve güzel olacak bir evlilik yapma anlamına gelir. Rüyada gerdanlık hediye aldığını görmek çok seveceği ve her daim mutlu olacağı sadık bir eş ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Gerdanlık Görmek

Rüyada yeşil gerdanlık görmek işlerinin yolunda gitmesi ile kazancının artmasına ve istediğini elde ederek muradına kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Yakut Gerdanlık Görmek

Rüyada yakut gerdanlık görmek büyük ve önemli işlere imza atarak adından sık sık söz ettirecek olmaya ve emellerine kavuşma ile yorumlanır.

Rüyada Gerdanlık Seti Görmek

Rüyada gerdanlık seti görmek aile içinde mutlu ve sevdiği kişiler ile beraber bir arada huzurlu olma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada altın gerdanlık görmek istediğinizi elde ediyor ve hayatınızın düzene girmesi ile yorumlanır. Rüyada altın gerdanlık aldığını görmek şansının ve kısmetinin açık olması anlamına gelir.

Rüyada Gümüş Gerdanlık Görmek

Rüyada gümüş gerdanlık görmek mutlu bir yuva ve aile ile tabir edilir. Rüyada gümüş gerdanlık taktığını görmek hayırlı evlat sahibi olmaya ve eşi tarafından çok sevilecek olma ile rivayet edilir. Rüyada gerdanlık görmek, Dünya ve Ahiret saadeti elde eder. Bir kadının boynunda gerdanlık olduğunu görmesi evlenmeye işarettir. Gerdanlığı gümüşten ise, çok iyi bir kocaya varır, altından veya kıymetli taşlarla seslenmişse eşiyle anlaşmakta güçlük çeker.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca