Rüyada “Genç Kız” Görmek

Genç Kız
Rüyada genç kız görmek, güzellik, iyilik, maddi menfaat demektir. Rüyada genç kız görmek mükafat ve büyük bir kazanç, iş teklifi anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Genç Kız Görmek

Rüyada genç kız görmek, genç kadınlar gibi iyilik, güzellik, iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kızla tanıştığını görmek onunla konuşmak, gülüşmek, sevişmek dünya’da huzurlu ve mutlu olma ile tabir edilir. Rüyada genç kız sevdiği görmek haramdan kazanılmış mal, mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere tasvir edilir. Rüyada genç kıza aşık olduğunu görmek üzüntü ve kedere, zarar ve hasara alamettir. Rüyada genç kız ile seviştiğini görmek hoş sohbet ve muhabbetli bir kimse ile tanışmaya rivayet edilir. Rüyada hamile genç kız görmek genç kızın kendisini sevgi gösterip hoşlanmasına tabir edilip, yorumlanır.  Rüyada genç kızın nişanlandığını görmek zengin olmak arzu ettiği halde mümkün olamayacağına yorumlanır. Rüyada evlenen genç kız görmek dünya malına, makamına ve zevklerine karşı lakayit kalmaya işarettir.

Rüyada genç kız görmek güzel olan genç kız dünya hayrı, huzurlu ve mutlu bir hayat, rahatlık ve sevinç, servet ile yorumlanır. Rüyada çirkin genç kız görmek haram ve mekruh mal, üzüntü ve keder, zarar ve hasar ile tabir edilir. Rüyada güzel genç kız görmek onunla konuşmak gülüşmek, sevişmek, dünyada saadete, mutluluğa, geniş rızka, zenginlik ve servete işarettir. Rüyada hasta genç kız görmek hal ve şekline, liyakati ve zamanın şartlarına göre tabir edilir.

Rüyada Genç Kızlar Görmek

Rüyada genç kızlar görmek maddi ve manevi olarak rahatlamaya, geç ve güzel olan kızlar ise mutlu bir hayat yaşamaya, bol rızka, mal, kıymetli bir eşya, para ve altın biriktirmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Genç Kız Öptüğünü Görmek

Rüyada genç kız öptüğünü görmek yeni tanışacağı bir kız ile mutlu olacağı bir beraberliğe adım atmaya, var olan bir ilişkinin ise güzel devam etmesine, huzurlu mutlu olacağı bir yuvaya delalet eder.

Rüyada Tanıdık Genç Kız Görmek

Rüyada tanıdık genç kız görmek başladığı işi bitirecek olmaya, işinde başarılı olacağına maddi ve manevi olarak ihya olacağına tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Genç Kızla Konuştuğunu Görmek

Rüyada genç kızla konuştuğunu görmek yakın bir arkadaşı ise onun sıkıntı ve sorunlarında yanına olup ona destek olmaya, tanımadığınız biri ise, size ondan gelecek olan yardım ve destek anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Erhan dedi ki:

    Çok merak ettiğim bir rüya gördüm.Rüyamda küçük bir dere gibi bir yerdeyim üzerimde eşyalarım yok ve su dizlerimin altına kadar geliyor su saf ve temiz ama içinde ufak ufak kıllar mevcut o sudan abdest almaya başladım abdestimi zorla aldım çünkü kıllar vardı abdest aldığım aza’larımada kıllar geliyordu ama abdestimi tamamladım eşyalarımı alıp çıktım

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca