Rüyada “Genç” Görmek

Genç
Rüyada genç görmek düşman ile yorumlanır. Rüyada geç görmek beyaz tenli ise gizli düşman, esmer tenli ise dostundan düşmanlık göreceğine işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Genç Görmek

Rüyada genç adam görmek rüya gören kişi için düşmana işarettir. Eğer o genç beyaz tenli ise gizli düşman olduğuna işarettir. Rüyada genç topluluk görmek, zengin bir düşmanı olduğuna ve ondan gelecek olan zarara işaret eder. Rüyada  genç esmer kadın görmek yaşlı ve zararsız olacak bir düşman ile yorumlanır.  Rüyada genç esmer erkek görmek zararsız bir düşmanı olmaya ve ondan fayda görecek olma tasvir edilir. Rüyada genç kız görmek bir kimse genç bir kızın kendisini yukarı aşağı süzdüğünü görürse; o genç kızın bir beladan kurtulacağına işarettir. Rüyada genç erkek görmek ihtiyar bir kimse rüyada kendisinin gençleştiğini görürse, rüya gören kişinin işinde bir aksilik olacağına işarettir. Rüyada genç hamile olduğunu görmek hayırlı bir evlat sahibi olacak olma ile yorumlanır. Rüyada ölmüş birini genç görmek yakın bir zamanda gelecek olan güzel bir habere yada bir yakınını görecek olma ile tabir edilir. Rüyada ihtiyar birini genç görmek yaşanılan sıkıntı ve sorunların sona ermesi ile esenliğe kavuşma ile rivayet edilir.

Rüyada gerdanlık görmek hayatında yaşanacak bazı güzel gelişmeler olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada arkadaşını genç görmek çaba ve emeklerinin karşılığını alma ile yorumlanır. Rüyada yaşlı insanı genç görmek zahmetlerinin ve emeklerinin karşılığını ve meyvesini almaya muradına kavuşma ile tasvir edilir. Rüyada tanıdık birini genç görmek çalışarak elde ettiği mala, mülke ve bol kazanca işaret eder. Rüyada eşini genç görmek çekilen sıkıntı ve üzüntülerin ardından istenilen hayatı elde etme ile tabir edilir. Rüyada birini olduğundan genç görmek cefa çekerek elde ettiği mutluluğa ve muradına kavuşma ile yorumlanır.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmek makam ve mevki sahibi olmaya, işinde istediğini elde ederek rahat ve güzel bir hayata sahip olma ile yorumlanır.

Rüyada Genç Kadın Görmek

Rüyada genç kadın görmek mali yönden rahat edeceğine istediğini elde ederek muradına kavuşacak olma ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kendini Genç Görmek

Rüyada kendini genç görmek bekar bir kimse için hayırlı olacak evliliğe, evli bir kimse için evlat sahibi olmasıdır. Kazancının ve rızkının artacak olması ile yorumlanır.

Rüyada Genç Delikanlı Görmek

Rüyada genç delikanlı görmek hayırlı ve güzel işlere işaret eder. Rüya sahibi için emeline kavuşmaya mutlu ve huzurlu olacağı bir aile ortamı ile rivayet edilir.

Rüyada Esmer Genç Görmek

Rüyada esmer genç görmek çekilen sıkıntı ve çileden sonra elde edilen rahata, temiz ve güzel kazanca delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca