Rüyada “Gemi Zinciri” Görmek

Gemi Zinciri
Rüyada gemi zinciri görmek, makam, zor iş, mertebe demektir. Rüyada geminin zincirini görmek rızık, kolay geçim ve maişet genişliği anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gemi Zinciri Görmek

Rüyada gemi zinciri görmek memleketine veya uzak bir yere yolculuk ile tabir edilir. Rüyada gemi zinciri satmak satın aldığını veya bunlardan birine her ne şekilde olursa olsun sahip olduğunu gören kimse, yolculuğa gider. Rüyada gemi zincirinin çürüdüğünü görmek istediğini elde edememeye sıkıntı ve dertlerinin artmasına yorumlanır. Rüyada gemi zincirinin sağlam olduğunu görmek arzu ve emellerine kavuşmak için doğru adımlar atma tasvir edilir. Rüyada paslı gemi zinciri görmek etrafında ona zarar veren kişilerden kurtulup muradına erme ile rivayet edilir. Rüyada gemi zinciri kırmak işlerinin yolunda gideceğine şansının ve kısmetinin açık olacağına işaret eder. Rüyada gemi zinciri tamir etmek aile bağlarının kuvvetli olmasına ve iş hayatında istediğini elde etmeye ve ihya olma ile yorumlanır.

Rüyada gemi zinciri görmek, makam ve mertebe ve kimilerine göre kazanılacak büyük bir iş ihalesi yada fırsatı demektir. Rüyada kırık gemi zinciri görmek yaşanan sıkıntı ve üzüntülerden kurtularak muradına erme ile tabir edilir. Rüyada gemi zincirinin eskidiğini görmek seferde çözümü zor ve karışık olan işlere ve zahmet çekmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gemi zincirinin kopması yolda kalmaya ve seyahati tamam edememeye işarettir.

Rüyada Gemi Zinciri Yapmak

Rüyada gemi zinciri yapmak istedikleri ve arzu ettiklerini elde etmeye, kurtuluşa ve selamete erme ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gemiye Zincir Bağlamak

Rüyada gemiye zincir bağlamak uzun ve hayırlı olacak bir yolculuğa çıkmaya, aile içinde muhabbetli ve huzurlu olma ile tasvir edilir.

Rüyada Gemi Zinciri Takmak

Rüyada gemi zinciri takmak hayırlı ve güzel olacak bir seyahete çıkmaya, işlerinde bol kazanç sağlamaya rivayet edilir.

Rüyada Gemi Zinciri Almak

Rüyada gemi zinciri almak yakın bir arkadaşına verdiği borç parayı almaya sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca