Rüyada “Gemi Direği” Görmek

Gemi Direği
Rüyada gemi direği görmek güven, istikamet ve başarı hedeflerini simgeler. Rüyada gemi direği görmek yorumu bazı tabircilerin görüşleri ve tabirleri.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

Rüyada Gemi Direği Görmek

Rüyada gemi direği görmek maddi olarak imkan sahibi olan bir kimseden yardım ve destek görecek olma ile yorumlanır. Rüyada gemi direğinin yıkılması kaza, bela ve sıkıntıların başından eksik olmayacağına ve üzülecek olma ile tabir edilir. Rüyada gemi direğine tırmanmak hayallerinin ve isteklerinin peşinden gitmeye ve onlardan vazgeçmeyerek emeline ulaşması ile tasvir edilir. Rüyada gemi direğine kırıldığını görmek sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirecek olmaya bazı vefatların yaşanmasına işaret eder. Rüyada gemi direği tutunduğunu görmek iş hayatında başarılı olmak için elinden geleni yaparak ihya olma ile yorumlanır. Rüyada gemi direğinden düşmek maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşamaya bunlardan zamanla kurtulmaya tasvir edilir. Rüyada gemi direği görmek makam, mevki sahibi olmaya işlerinde kazancının artmasına tabir edilir. Rüyada gemi direği görmek çevresinde sevilen saygı duyulan itibar sahibi bir kimse olma ile yorumlanır.

Rüyada gemi direği görmek aile hayatında huzurlu ve mutlu olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gemi direğinin yüksek olduğunu görmek hayırlı ve güzel bir alarak mutlu olmaya ve arzu ettiklerini elde etme ile yorumlanır. Rüyada gemi direğinin yamulduğunu görmek her işinin ters gidecek olmasına ve maddi olarak büyük kayıplar yaşama ile tasvir edilir. Rüyada gemi direği görmek hayırlı bir haber maddi menfaat ve yardım görme ile rivayet edilir.

Rüyada Gemi Direğine Çıkmak

Rüyada gemi direğine çıkmak elde etmek istediği bir şey için var olan gücü ile çalışmaya ve sonunda onu elde edecek olmaya ve muradına ermeye işaret eder.

Rüyada Gemi Direği Yapmak

Rüyada gemi direği yapmak azimli ve hırslı bir yapıya sahip olmaya bu sayede olmayacak gibi görünen her şeyin olması ile mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Geminin Direğini Görmek

Rüyada geminin direğini görmek verilen öğüt ve nasihatleri dinleyerek onlardan ders çıkarmaya ve hayatını düzene koyarak sıkıntılarının son bulmasına rivayet edilir.

Rüyada Gemi Direği Tamir Etmek

Rüyada gemi direği tamir etmek itibar ve mevki sahibi olan bir kimse ile arkadaş olmaya ve ondan gelecek olan yardım ile esenliğe kavuşmaya yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca