Rüyada “Gemi Demiri” Görmek

Gemi Demiri
Rüyada gemi demiri görmek, kararlı ve azimli olmak ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gemi demiri ve zinciri görmek, şaşırmak ile yorumlanır.

Rüyada Gemi Demiri Görmek

Rüyada gemi demiri görmek, dertlere çare ve güvene ermek, temkinli, kararlı ve azimli olmak ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gemi demiri tamir etmek halk arasında şaşkın ve işlerinde tereddüt eder veya hayran olur. Rüyada

Geminin fırtınalar esnasında demir atarak  Rüyada bir gemi demiri satın aldığını gören kimse, selâmete erer, azimli ve temkinli olur. Gemi demirinin kaybolduğunu veya satılıp elden çıkarıldığını gören kimse,

Rüyada Geminin Demir Attığını Görmek

Rüyada geminin demir attığını görmek tehlikeden kurtulup selamete ermesine aile hayatında ise istediği mutluluğu elde etme yorumlanır.

Rüyada Demir Atmış Gemi Görmek

Rüyada demir atmış gemi görmek maddi ve manevi olarak bazı sorunlar yaşamaya aile içinde tatsızlıklar yaşama ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Gemi Çapası Görmek

Rüyada gemi çapası görmek istediğini elde etmeye ve muradına kavuşmaya, işlerinin iyi gitmesi ile kazancının artmasına delalet eder.

Rüyada Gemi Demiri Kopması

Rüyada gemi demiri kopması rüya sahibinin bazı endişe ve tedirginlikleri olmasına, işinde ise istediğini uzun bir süre elde edemeyecek olma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca