Rüyada “Gelincik Çiçeği” Görmek

Gelincik Çiçeği
Rüyada gelincik çiçeği görmek maddi ve manevi olarak sıkıntı çekmeme ile yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği görmek bol kazanç ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada gelincik çiçeği görmek maddi durumu sebebiyle hiçbir zaman sıkıntıya düşmeyeceğine dair bir işarettir. Rüyada gelincik çiçeği koparmak rüya sahibinin merhametli ve vicdanlı olması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada saksıda gelincik çiçeği görmek zorluk ve zahmete, bir rivayete göre, yiyecek, içecek ve bereketli rızık ile yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği satmak çekilen zahmet ve eziyette sonra elde edilen huzura ve mutluluğa işaret eder. Rüyada bahçede gelincik çiçeği görmek hane içinde yaşanan bazı sorunların ve sıkıntıların son bulmasına yorumlanır. Rüyada gelincik çiçeği tutmak aile fertleri içinde anlaşmazlık yaşanmasına ve eşlerin ayrılması ile tabir edilir. Rüyada gelincik çiçeği görmek aile içinde tatlı dilli ve hoş muhabbetli bir kişi ile rivayet edilir.

Rüyada gelincik çiçeği görmek güzel ve hayırlı olacak işler ile meşgul olmaya, sevinip mutlu olacağı güzel haberler alma ile tasvir edilir. Rüyada gelincik çiçeği diktiğini görmek yolunda gitmeyen bazı şeylerin düzelmesi ile işlerinin açılmasına ve kazancının artması ile yorumlanır. Rüyada solmuş gelincik çiçeği görmek hayalini kurup, umut ettiği bazı şeylerin gerçekleşmemesi ile sıkıntı yaşamaya alamet eder. Rüyada gelincik çiçeği görmek birikimlerinin ve kazancının kıymetini bilmeye ve doğru şekilde değerlendirme ile tasvir edilir.

Rüyada Kırmızı Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada kırmızı gelincik çiçeği görmek hayırlı olmayacak bazı işler ile meşgul olmaya ve kazancının ise azalması ile maddi sıkıntı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Gelincik Çiçeği Görmek

Rüyada beyaz gelincik çiçeği görmek keyfinin ve neşesinin yerine gelmesine sağlayacak mutlu ve güzel haberler alacak olma ile yorumlanır.

Rüyada Gelincik Çiçeği Almak

Rüyada gelincik çiçeği almak mevsiminde alınan gelincik hayırlı ve güzel haberler almaya, bekar kimse için ise evlenip evlat sahibi olmasına rivayet edilir.

Rüyada Gelincik Çiçeği Toplamak

Rüyada gelincik çiçeği toplamak karlı olacak işler yapmaya, kazancını ise doğru şekilde değerlendirip birikim yapmaya ve geleceğini düşünerek hareket etme ile yorumlanır.

Rüyada Gelincik Çiçeği Yemek

Rüyada gelincik çiçeği yemek gam, keder, tasa ve sıkıntı yaşamaya işlerinde istediği verimi alamayarak maddi ve manevi olarak sorunlar yaşamaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca