Rüyada “Gelin” Görmek

Gelin
Rüyada gelin görmek gelin şık ve güzel ise bolluk, sevinç demektir. Rüyada gelin olmak ve gelin evi görmek tabiri, güzel bir dünyalık ve müjde demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek görülen gelin şık ise, dünyada bolluk ve bereket olacağına işarettir. Rüyada gelin olmak büyük mükafat ve ödül, bazı tabircilere göre bekar için evlilik demektir. Rüyada gelin olduğunu görmek rüyayı gören kişi bekar ise çok kısa bir süre içinde evlenir ve mutlu olur denilmiştir. Rüyada gelin evi görmek rızık, kısmet, başarılı olmak anlamına gelir. Rüyada bir gelinle evlendiğini görmek ise; o kadının kıymeti ve istediği rahatlığa ulaşacağına işarettir. Rüyada arkadaşını gelin görmek müjde ve sevineceğiniz bir haber olarak tabir olunur. Rüyada kız kardeşini gelin görmek kendi ve kardeşi bekar ise hızlı gerçekleşen güzel ve hayırlı bir evliliğe tabir olunur.

Rüyada gelin görmek: İslami rüya tabirleri alimlerinin görüşlerine göre, evlilik ve kısmet büyük bir talih anlamına gelir. Rüyayı gören kişi muradına erer ve istediğini kolay elde eder denilmiştir. Rüyada kızını gelin görmek kızı bekar ise yakın zamanda evlenmesine delalet eder. Rüyada kardeşini gelin görmek şans, kısmet, fayda sağlayacak bir iş anlaşması demektir.

Rüyada Gelin Olmak

Rüyada gelin olmak mükafat ve müjde, bekar için evlilik kararı ve hayırlı evlilik, evli biri bu rüyayı görse Dünya nimetine kavuşur ve istediğini güzel ve temiz elde eder.

Rüyada Gelin Evi Görmek

Rüyada gelin evi görmek şansının kısmetinin artmasına işlerinde başarılı olmaya, bekar bir kimsenin hayırlı olacak bir evlilik yapmasına alamet eder.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik giymek arzu edip hayalini kurduğu her şeye sahip olmaya, rüyayı evli bir kimse görmüş ise kız evladı yada çocuk sahibi olma ile yorumlanır.

Rüyada Kızını Gelin Görmek

Rüyada kızını gelin görmek bekar kızı var ise hayırlı olacak bir evlilik yapmasına, evli olmadığı halde bu rüyayı görüyorsa bir yakınından mutlu bir haber alacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kardeşini Gelin Görmek

Rüyada kardeşini gelin görmek mutlu, huzurlu ve bereketli olacak bir yuva kurmaya, kardeşi evli ise hayırlı evlatlar sahibi olarak hanesinin mutluluğu daim olacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Gelin Görmek

Rüyada arkadaşını gelin görmek kısa süre içinde alacağı güzel bir haber ile hayırlı iş kapılarının açılmasına, bekar olan bir kimsenin ise tanışacağı kişi ile kısa süre içinde evlilik kararı alması yorumlanır.

Rüyada Gelin Ayakkabısı Görmek

Rüyada gelin ayakkabısı görmek hayırlı bol bereketli kazanç sağlamaya, gelinlik ayakkabısı giymek sıkıntılarından kurtulup rahata kavuşmaya ve şansının açılması ile tasvir edilir.

Rüyada Gelin Arabası Görmek

Rüyada gelin arabası görmek güzel ve mutlu olacağı günlerin yakın olmasına, gelin arabasını süslediğini görmek nasibinin, kısmetinin açılması ile istediğini elde etme ile yorumlanır.

Rüyada Gelin Çiçeği Görmek

Rüyada gelin çiçeği görmek hayal edip kavuşmak istediği her şeye kavuşarak muradına ermeye, gelin çiçeğini yakalamak kısmetinin açılması ile evleneceğine delalet eder.

Rüyada Gelin Adayını Görmek

Rüyada gelin adayı görmek yeni bir iş için ortaklık yapılacağına ve kazancının ise sizi mutlu edip maddi sıkıntılarınızdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada Kendini Gelin Görmek

Rüyada kendini gelin görmek genel anlamı ile mutlu ve huzurlu olmaya, sıkıntılarının son bulması ile esenliğe kavuşmaya, arzu ettiği her şeyi elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Gelin Başı Görmek

Rüyada gelin başı görmek hoş olmayan davranışların terk edilmesine, güzel bir işe girmeye, gelinin başını yapmak kırgın olduğu bir kimse ile arasının düzelmesine delalet eder.

Rüyada Evli Kadını Gelin Görmek

Rüyada evli kadını gelin görmek sağlıklı ve sıhhatli bir evlat sahibi olamaya, eğer çocuğu var ise onların istikbalinin ve geleceğinin güzel olacağına işaret eder.

Rüyada Gelinle Kavga Etmek

Rüyada gelinle kavga etmek bazı verilmiş olan sözlerin zamanla yerine getirilmesine, var olan borçların biteceğine sevineceği güzel bir haber alma delalet eder.

Rüyada Gelinle Konuşmak

Rüyada gelinle konuşmak kafasını karıştıran bazı konularda fikir alışverişi yaparak düşüncelerini aydınlığa kavuşmasına, hane içinde ise huzurlu olmaya işaret eder.

Rüyada Çirkin Gelin Görmek

Rüyada çirkin gelin görmek iki şekilde yorumlanır, hayırlı olacak güzel bir evliliğe yada evli bir kimsenin evlat sahibi olup omların geleceği için çalışmaya tabir edilir.

Rüyada Gelinler Görmek

Rüyada gelinler görmek hane içinde bol bereketli ve kazançlı işlerin yapılması ile mutlu olmaya, bekar bir kimse var ise’de onların evlenip yuva kurması ile tasvir edilir.

Rüyada Gelin Tacı Görmek

Rüyada gelin tacı görmek güzel ve gösterişli ise kısmetinin ve şansının artmasına, kendi gelin tacı ise mevki ve makam sahibi olma ile tasvir edilir.

Rüyada Gelin Tülü Görmek

Rüyada gelin tülü görmek yakın akrabalardan destek ve yardım alınmasına alınmasına, yapılan işlerin ise hayırlı olması kazancının artması ile yüzünün gülmesine rivayet edilir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik görmek güzelliği ve rengi nispetince servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber müjde ile tabir edilir. Rüyada gelin görmek gelinlik görmek ile aynı şekilde tabir edilip, hayırla yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. perihan dedi ki:

    9 yaşındaki cuğumun erkek çocuğuma lacivert bir gelinlik aldığımı görmek ne anlama gelir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca