Rüyada “Gecelik” Görmek

Gecelik
Rüyada gecelik görmek zengin ve kuvvetli olmak anlamına gelir. Rüyada gecelik görmek ve giymek mükafat ve bekar için evlilik, manevi huzura delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gecelik Görmek

Rüyada gecelik görmek veya giymek; değerli, kuvvetli, zengin hatırı sayılır olmaya, büyük sevince işarettir. Bekar için evlenmeye delâlet eder. Rüyada gecelik sabahlık görmek erkek ve kadın için bekar iseler evlilik alameti veya evliliğe hazırlık yapacaklarına delalet eder. Rüyada gecelik giymek kadın için hayırlı bir işe girmeye ve iyi bir kısmete tabir olunur. Rüyada pijama giymek erkek için huzur ve dinlenmenin keyfine varmayı ifade eder.

Rüyada gecelik görmek bazı rüya tabirleri alimlerinin görüşlerine göre rüya sahibine öfkelenip para cezası vermesine tabir edilip, yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi hakkında yorumcuların görüşleri, erkek için yorumunda bir kadınla evlenir mutlu olur, kadın için evlilik hasıl olur evinin hanımı olur denilmiştir.

Rüyada Gecelik Giymek

Rüyada gecelik giymek bazı tabircilere göre şöyle tasvir olunur, güzel işini terk ederek başka bir işe başlar ve yeni işinden de çok nimetlere kavuşur. Rüyada gecelik görmek fetih ve başarılara erişir, şansı ve kısmeti açılır denilmiştir.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek bu rüya sıhhat ve afiyete kavuşmaya tasvir olunur. Bir rivayete göre elindeki kazançlı işi bırakarak daha iyi bir işe başlar denilmiştir.

Rüyada Gecelik Bakmak

Rüyada gecelik bakmak şans, kısmet, tebrik edilmek ve bir iş için görüşmeye gitmek anlamına gelir. Rüyada güzel bir gelik bakıp beğenmek istediği gibi bir şeyi elde etmektir.

Rüyada Gecelik Dikmek

Rüyada gecelik dikmek kısmet yönünden sıkıntı yaşayan biri için bahtının açılmasına delalet eder. Rüyada gecelik diktiğini görmek mükafat elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Gecelik Almak

Rüyada gecelik almak büyük bir iş ile elde edeceği maddi kazanç ve rızık anlamına gelir. Rüyada gecelik aldığını gören kimse iş değiştirip daha iyi bir işe yönelir denilmiştir.

Rüyada Dantelli Gecelik Görmek

Rüyada dantelli gecelik görmek evine bağlı ve sağdık bir işe tabir edilir. Rüyada dantel gecelik giymek hasta için şifa bulmaya, dantelli ve desenleri güzel gecelik görmek bildiği bir işe girişmektir.

Rüyada Fantezi Gecelik Görmek

Rüyada fantezi gecelik görmek erkek görmüşse tam istediği gibi bir evlilik yapar. Rüyada fantastik gecelik kıyafetleri gören kimse, bir şans ve baht yönünden güzel bir hanımla evlenir denilmiştir.

Rüyada Gecelikli Kadın Görmek

Rüyada gecelikli kadın görmek memleketi idare etmekle görevli olanların değişmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada gecelik kıyafeti giymiş kadın görmek, başarı ve fedakarlık yapmak anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Gecelik Görmek

Rüyada beyaz gecelik görmek rüyayı gören bayan ise, Hayatı boyunca korktuğundan emin olur. Fetih ve başarılara erişir. Rüyayı gören erkek ise, iyi huylu bir hanıma delalet eder.

Rüyada Siyah Gecelik Görmek

Rüyada siyah gecelik görmek ehil olmayanlar için de her halde iyi ve hayırlıdır. Rüyada siyah gecelik gören kimseye bir sır emanet olunur bu sırrı tutması gerekir.

Rüyada Kırmızı Gecelik Görmek

Rüyada kırmızı gecelik görmek bolluğa, zengin ise, şan ve itibar, kariyer, makam ve mevkisinin artmasına işarettir. Bu rüya kadın için hayırlı, erkek için şans ve uğur elde etmektir.

Rüyada Renkli Gecelik Görmek

Rüyada renkli gecelik görmek mavi gecelik şans, pembe gecelik kız evladı, mor gecelik görmek zeki bir evlat, krem renkli gecelik görmek iyi huylu bir eş, büyük gecelik görmek, üstesinden geleceği büyük bir işe girişmektir.

Rüyada Pijama Görmek

Rüyada pijama görmek büyük bir kimse ile sohbet eder ve amacına istediği şekilde ulaşır. Câferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: rüyada pijama giymek erkek için kazanç ve rızık elde etmektir demiştir.

Rüyada Erkeğin Gecelik Giymesi

Rüyada erkeğin gecelik giymesi manevi bir çöküntü ve istenmeyen bir kimse ile yakın münasebet kurmaya delalet eder. Rüyada erkeğin gecelik giydiğini görmek maddi sorunlara delalet eder. Rüyada gecelik görmek erkek ve kadın için iyi şeylerin haberci olup uyarı ve ikaz eden rüya anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca