Rüyada “Gebelik” Görmek

Gebelik
Rüyada gebelik görmek, bekar bir bayan için evlilik demektir. Rüyada gebe olmak müjde, sevinç ile tabir edilir. Rüyada gebe görmek hayırlı kısmettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gebelik Görmek

Rüyada gebelik görmek kimi zaman yapılan yorumlarda hayra yorulmamaktadır. Gebelik gören kişi var olan sıkıntılarını sürekli içinde biriktirmiş ve bir türlü bunları dışarıya yansıtamamıştır. Rüyada gebelik görmek bazı tabircilere göre, evlilik, kısmet, müjde ve büyük sevinç ile yorumlanabilir. Rüyada gebe olduğunu görmek bu rüya kişinin içinde özel sorunlarının bir ukde olarak kaldığının habercisidir. Rüyada gebelik testi görmek, bekar bir kız için büyük hata yapmaya veya bir erkeğe kanmak aldanmak ile yorumlanır, evli bir kadın gebelik testi yaptığını görse, eğer evladı yoksa çocuk müjdesi alır denilmiştir.

Rüyada gebelik görmek, İslami yorumlara göre iş hayatında yaşadığı mali sıkıntılardan kaynaklı olarak girdiği borcun altından nasıl kalkacağını düşünmekten, kendine vakit ayıramamaktadır. Bundan kaynaklı olarak da aile ve eş ilişkilerinde can sıkıcı hadiseler yaşanabilmektedir. Rüyada gebe kadın görmek, sır saklamak, kendisi hakkında saklanan bir şeyin açığa çıkması veya utanacağınız bir anı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Eşini Gebe Görmek

Rüyada eşini gebe görmek, müjdeli bir haber eğer bebek bekliyorsanız evlat haberi almak ile yorumlanır. Rüyada eşinin hamile veya gebe olduğunu öğrenmek, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada gebelik görmek bazı tabircilere göre kimi görmüşseniz o kimse hakkında zorluk ve sıkıntı yaşayacağı bir dönemin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Gebe Olduğunu Öğrenmek

Rüyada gebe olduğunu öğrenmek, rüya sahibinin bilmediği bir şeyi öğreneceğine ve çok sevineceğine işaret eder. Rüyada gebe olduğunu görmek büyük bir mükafat yada zorluk yaşamak ile tabir edilir.

Rüyada Gebe Kalmak

Rüyada gebe kalmak, bir konuda masun olmak sıkılmak veya üzücü bir haber ile yolculuk kararı almak demektir. Rüyada gebe kaldığınını öğrenmek zevk ve sefa sürmek için gideceğiniz seyahate delalet eder.

Rüyada Gebelik Haberi Almak

Rüyada gebelik haberi almak, mecburi bir yolculuğun ertelenmesi anlamına gelir. Rüyada gebelik haberi aldığını görmek ummadığı bir yerden gelecek iyi bir habere işaret eder.

Rüyada Gebelik Testini Negatif Görmek

Rüyada gebelik testini negatif görmek, bekar biri için evliliğinin gecikmesine işarettir. Rüyada gebelik testini sonucunu negatif görmek, hayal kırıklığı ve üzücü bir haber ile yorumlanır.

Rüyada Gebelik Testini Pozitif Görmek

Rüyada gebelik testini pozitif görmek, mutlak bir davada haklı olmak ve kazanmak ile yorumlanır. Gebelik testinin pozitif görülmesi evli biri için beklenmedik gebelik ile yorumlanabilir.

Rüyada Gebelik Testinde Çift Çizgi Görmek

Rüyada gebelik testinde çift çizgi görmek, karamsarlık ve ruhsal, duygusal, maddi yönden zayıf bir döneme girmek demektir. Bu rüyayı gören kimse üzücü bir haber alabilir.

Rüyada Kadının Kendini Gebe Görmesi

Rüyada kadının kendini gebe görmesi adi olarak kazanç sağlayacağının ve bu kazançtan sonra içine dert ettiği her şeyden kısa zaman içinde kurtulacağına işarettir. Böylece ailesinde, akrabalarında ve komşularında olan ilişkilerinde eskiye çabuk dönecek ve kendini var olduğu dışlanmışlıktan kurtaracaktır.

Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Görmesi

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi geçmişte yaşadığı ve halen bir türlü unutamadığı bazı hadiseleri içinde biriktirmiş olmasından kaynaklı olarak görülmektedir. Kişinin aşk hayatıyla ilgili olabilecek olan bu sorun neticesinde ileride karışılacağı bir kısmet sayesinde bu sıkıntılardan tez vakitte kurtulacağını ve yeni aşklara yelken açacağının göstergesidir.

Rüyada Gebe Kadın Görmek

Rüyada gebe kadın görmek rüya sahibinin çevresiyle olan küskünlük, kırgınlık gibi olayların var olduğuna işarettir. Kişi bu olayların fazla uzamasını istemediği için alttan alan taraf olarak kalmak isteyecek, bu kırgınlığın son bulması için ilk adımı kendi atacaktır. Rüyada gebelik görmek kısaca şöyle tabir edilir, eski güzel dostluklar yeniden alevlenerek mutlu bir ortam tekrar kurulmuş olacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sibel dedi ki:

    Rüyamda kendimi hamile görüyorum. Hastahanede doğurmak üzereyim ve annem yanımda. Ama bir aksilik oluyor ve doktorum doğuma gelemeyecekmiş. Ben kızıyorum anneme doktoru ara doğurmak üzereyim diyorum, o doktorla konuşurken karnımdaki Bebek göbek deliğimden çıkıyor ve elimi tutuyor. Bebek kızmış ve annemi çağırıyorum gel bak bu bir mucize elimi tutuyor diye. Annem bakıyor ve bebeği tekrar içeri sokuyorum. Annem ağlamaklı doktorun gelmeyeceğini söylüyor ve ben çok sinirleniyorum o sırada suyum geliyor. Eşyalarımı toplayıp bağırarak ben doktoruma gidicem bu çocuğu yalnız doğuramam diye. O sırada annemi yatırıp sakinleştirici veriyorlar. Öyle uyandım. Yani çocuğu bir türlü doğuramadım. Kan görmedim ama

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca