Rüyada “Gazi” Görmek

Gazi
Rüyada gazi görmek temiz kalpli ve iyi niyetli kimseyle dostluk kurmaya işarettir. Rüyada gazi asker görmek, üst seviye yöneticilik hakkı kazanmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gazi Görmek

Rüyada gazi görmek rüya sahibinin niyetinin temiz olduğuna, çevresindeki insanlara karşı tutumunun olumlu, güzel duygular ve düşünceler içinde olduğuna işaret edere. Rüyada gazi olmak diğer insanları da kendisi gibi görüp onlardan bir zarar gelmeyeceğine fakat bunu her zaman kötü bir şekilde ödediğine delalet eder. Rüyada gazi asker görmek rüyayı gören kişi hiçbir art niyet düşünmeden kendini insanlara bütün çıplaklığıyla gösterip onlardan bir zarar gelmeyeceğine inanacağına delalet eder.  Rüyada gazi madalyası görmek ileri zamanlarda fena kararlar alacağının farkında olmamasına işaret eder.

Rüyada gazi görmek, bazı tabircilere göre cömert ve civanmert bir kimseden yardım görmeye her konuda desteklediği kadınlara işaret eder. Rüyada askerde gazi olmak her sebepten dolayı insanlara daha tutucu bir tavırla yaklaşmalı ve kendini her dakika güvende tutması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Gazi Madalyası Görmek

Rüyada gazi madalyası görmek,  huzur ve muhabbete ve aile ilişkilerinin genişlemesine işaret etmektedir böylece aileye huzur gelecek ve mutluluk daim olacaktır.

Rüyada Askerde Gazi Olmak

Rüyada askerde gazi olmak, sevgili ve aşk hayatında muhabbet ve sevgi yaşamak anlamına gelir ve böylece kişi mutlu bir birlikteliğe ilk adımları yavaş yavaş atmaya başlayacaktır.

Rüyada Gazi Olmuş Akraba Görmek

Rüyada gazi olmuş akraba görmek, tereddütlerinden artık vazgeçmeli ve arkasında onu seven insanlar olduğunu unutmamalıdır. Rüyada gazi görmek rüya alimlerinin yorumlarına göre, mükafat ve ödül kazanmak yada iyi bir başarı elde etmek ile yorumlanır.

Rüyada Gazi Olduğunu Görmek

Rüyada gazi olduğunu görmek hayırlı işlere vesile olacağının göstergesidir. Kişi aşk hayatında uzun süredir beklediği kişiye sonunda kavuşacağı günü saymaya başlamalıdır. Çünkü bu kısmet hiç beklemediği bir yerden gelebilir ve rüya sahibini hem şaşırtacak hem de büyük bir mutluluk yaratacaktır.

Rüyada Gazi Asker Görmek

Rüyada gazi olmuş asker görmek rüyayı gören kişinin işinde terfi alacağına ve layık olduğu yere gelmesine yardımcı olacaktır. Rüyada gazi asker görmek rüyayı gören kişinin bu terfiyi almasıyla aile ilişkileri düzene girecek, önceden yaşanan küskünlükler son bulacaktır.

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu görmek kişinin yapacağı her işte arkasını kollayan sevdiklerinin olduğuna işarettir. İş hayatında yapacağı yatırımlarda hiç korkmamalı, doğrusunu hemen planlayıp yürürlüğe koymalıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca