Rüyada “Gaz Çıkarmak” Görmek

Gaz Çıkarmak
Rüyada Gaz çıkarmak ve osurmak İslami anlamı ve ünlü rüya yorumcularının görüşleri. Rüyada gaz çıkarma osurmak ve yellenmek, adak veya yeminden dönmektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada Gaz Çıkarmak ve osurmak İslami anlamı ve ünlü rüya tabirleri yorumcularının görüşleri, Kendisinin gaz çıkardığını gören kimse, üzerinde verdiği söz, adak veya yemin val­ise, bundan geri döner. Rüyada gaz çıkarmak ne demek dini rüya tabirlerine göre anlamı, bir şey için adak adayıp adağından yada sözünden dönerek zarara uğramak ve kayba maruz kalmak demektir. Rüyada hanımı ile yatarken gaz çıkarmak bu rüyayı gören kimse, hanımı ile arasında anlaşmazlık olur. Eğer bu sesli olur ise, geçimsizlik daha kuvvetlidir.

Rüyada gaz çıkarmak hakkında Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Gaz çıkardığını görmek, üzüntü ve keder, aşağılanmak ve hakarete delâlet eden sözlerdir. Bir Rivayete göre kötü şöhret ve günahkârlıktır. Rüyada kokusuz gaz çıkarmak rahatlık ve küsler için barışmak demektir. Rüyada sesli gaz çıkarmak osurmak bazı tabircilerin görüşlerine göre mahcup olmak ve üzülmek demektir. Rüyada kardeş, arkadaş, akraba, evlat, çocuk, bebek, anne, baba, hayvan, kedi, köpek osurması ve gaz çıkarma rüyaları maddi zarar ve şikayet edilmek ikaz edilmek, mahcup olmak utanacağınız bir duruma düşmek ile aynı şekilde tabir edilip pek hayırla yorumlanmaz denilmiştir.

Rüyada Gaz Çıkarma Görmek

Rüyada gaz çıkarma eğer gaz çıkarma bir top­luluk içinde olursa, ihtiyaç ve rezalettir. Rüyada gaz çıkardığını görmek birdenbire gafleten seslice gaz çıkardığını görmek, sıkıntıdan kurtulmak ve ticaret etmektir. Eğer bu iş kasten ve bilerek ise, rüya kötü söze işarettir.

Rüyada Osurmak

Rüyada osurmak ve gaz çıkarmak rüyası hakkında El Sâlimi (r.a.) demiştir ki: Rüyada gaz çıkarmak sıkıntı, üzüntü ve kederden kurtulmaktır. Gaz kokusu duymak sıkıntıya düşmektir.

Rüyada Sesli Gaz Çıkarmak

Rüyada sesli gaz çıkarmak bazı rüya tabiri alimlerine göre: Sesli veya sessiz kokulu ve koku­suz gaz çıkardığını görmek, dört şey ile tabir olunur: Rezalet, neşe, ra­hatlık ve kötü söz.

Rüyada Gaz Kokusu Almak

Rüyada gaz kokusu görmek ikaz olunmak ve uyarılmak demektir. Rüyada osuruk kokusu hissetmek bir musibete ve balaya düşmeye işaret eder. Rüyada gaz çıkarmak hakkında pek olumlu şeyler yorumlanmaz genel olarak bu rüya ziyan ve rezalet habercisidir.

Rüyada Tuvalette Gaz Çıkarmak

Rüyada tuvalette gaz çıkarmak osurmak rahatlık elde etmeye ve borçtan kurtulmaya, sıkıntıları giderecek maddi destek ve manevi yardım görmeye işaret eder.

Rüyada Camide Gaz Çıkarmak

Rüyada camide gaz çıkarmak istemeden birini incitmek ve kırmak anlamına gelir. Rüyada camide osurmak birine haksızlık etmek ve olmadık yerde laf konuşmak demektir.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak eksiklik hissetmek ve bir işi yarım bırakmak ile tabir edilir. Rüyada namaz kılarken gaz çıkarmak maddi zarara uğramamak için dikkat etmeye yorumlanır.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Rüyada birinin gaz çıkardığını görmek zorluk, arkadaşını osururken görmek münakaşa etmek, eşini gaz çıkarırken veya osururken görmek bir ayıbını görmeye yorumlanır. Rüyada baba ve annenin osurması veya gaz çıkarması aile içinde hastalık veya şikayet demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca