Rüyada “Gasiye Suresi” Görmek

Gasiye Suresi
Rüyada gasiye suresi görmek okunduğunu duymak tövbe ve istiğfarla yorumlanır. Rüyada gasiye suresi görmek geniş rızk, ihsan ve berekete alamet eder.

Rüyada Gasiye Suresi Görmek

Rüyada gasiye suresi görmek bu sureyi tamamen veya kısmen okuduğunu veya okunduğunu gören kimseler için İbni Şirin (r.a.) de­miştir ki: Kıyamet gününün ortalığı kaplayan şiddetinden korkar ve şaşırır, tövbe ve istiğfarla meşgul olur. Rüyada Gasiye suresi okunduğunu duymak büyük mükafat ve hayırlı salih işler ile meşgul olmaya yorumlanır. Rüyada Gasiye suresinden bir ayet görmek sıkıntı ve belalardan emin olmaya ve murat ettiği şeye kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Gasiye suresi görmek hakkında rüya alimi Kirmâni (r.a.) demiştir ki: İşlerinde sözünde, hal ve hareketlerinde tutarlı ve kararlı olur. Allahü Teâlâ’nın rızasını arar, kıymetli malını, parasını veya kıymetli eşyasını bol bol dağıtır, fakat ihsanını gören kim­seler ona karşı nankörlük ederler.

Rüyada Gasiye Suresi Okumak

Rüyada Gasiye suresi okumak yorumu hakkında Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Kadri ve makamı yüce ve sözü dinlenir olur. Kesâi diyor ki: Eğer geçiminde darlık çekiyor ise, Allâlıü Teâlâ ona geniş rızık ihsan eder.

Rüyada Gasiye Suresi Dinlemek

Rüyada Gasiye suresi dinlemek ve duymak hakkında İmâmı Nablûsi (r.a.) diyor ki: İlim ve sünnete uygun bir yaşama biçimine sahip olur, yiyecek, içeceklerini şükretmeyen kimselere vere­rek onların geçimini sağlar ve karşılığında nankörlük görür.

Rüyada Gasiye Suresi Ayeti Görmek

Rüyada Gasiye suresi ayetleri görmek hakkın ünlü rüya alimi İbni Kesir ve Nâfi (r.a.) demişlerdir ki: Dünya’da kadri ve maka­mı yüksek ve adı güzel sıfatlarla her tarafa yayılır, ilmiyle meşhur olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca