Rüyada “Gardrop” Görmek

Gardrop
Rüyada gardrop görmek mükemmel projeler ve iş seyahatleri yapacağınıza işaret eder. Rüyada gardrop giysi dolu görmek başarı ve çok kazanç demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gardrop Görmek

Rüyada gardrop görmek huzursuzluğun ve uğursuzluğun kapıda olduğunu gösteren bir dönemin habercisi olarak yorumlanır. Aslında bu rüya ikaz ve uyarı olarak kabul edilebilir. Kişi normal yaşantısında daha dikkatli olmaya başlamalı ve etrafındaki herkesi büyük bir incelikle süzmelidir. Rüyasında gardırop görmek rüyayı gören kişi iş yaşantısında meydana gelebilecek olan sıkıntılı bir olaydan ötürü işinden olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Rüyada giysi dolabı görmek güven duymadığı kişilerle özelde yaşadığı olayları paylaşmamalı saklı tutmalıdır. Böylece daha güvende ve daha iyi bir yol izlemiş olacaktır.

Rüyada gardrop görmek, İslami rüya ilimlere vakıf olan alimlerin görüşlerine göre; hayırlı ve güzel bir itibara, seyahat ve tatil hazırlığı yapmaya hiç ummadığınız biranda taşınma, iş değişikliği yapacağınız anlamına gelir. Rüyada yeni gardrop gören kimse muradına kolay kavuşur istediği ziyareti veya seyahati yapar denilmiştir. Rüyada eski gardrop görmek maddi yönden sıkıntıya girmeye ve daha tutumlu olmaya karar vereceğinizin alametidir.

Rüyada Giysi Dolabı Görmek

Rüyada giysi dolabı görmek eğer temiz ve içi doluysa maddi sıkıntılardan kurtulmak ve arzunuza kavuşmak demektir. Rüyada giysi dolabını eskimiş ve içinde kirli giysiler görmek musibet ve sıkıntı kimilerine göre ise belaya uğramanıza işarettir.

Rüyada Boş Gardrop Görmek

Rüyada boş gardrop görmek kötüye giden iş veya aile içi yaşantınızın. Daha kötüye gidebileceğini de düşünmeli sıkıntıya düşmeden bu işten sıyrılmanın yolunu bulmanızın gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Giysi Dolu Gardrop Görmek

Rüyada içi giysi dolu gardrop görmek eğer giysiler temiz ve pak ise şansınızın o kadar iyi ve güzel olacağına işaret eder. Rüyada gardrop görmek maddi sıkıntılardan kurtulmanın yakın olduğunun alameti olarak kabul edilip, refah ve güzel geçim ile yorumlanır.

Rüyada Gardrop Düzenlemek

Rüyada gardrop düzenlemek bekar için evlilik hazırlığına, evli biri için taşınma hazırlığı yapmaya tabir edilir. Rüyada gardrop düzeltmek güzel ve hayırlı bir mükafat elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada Yeni Gardrop Görmek

Rüyada yeni gardrop görmek güzel geçimin ve hayırlı şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse arzusuna kavuşur ve istediği gibi güzel bir hayatı olur denilmiştir.

Rüyada Eski Gardrop Görmek

Rüyada eski gardrop görmek istemediğiniz insanlar tarafından zarar görebileceğinize ve kimselere dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Çünkü bu tipte insanların her an neler yapabileceklerini kestirebilmek mümkün değildir.

Rüyada Gardrop Boşaltmak

Rüyada gardrop boşaltmak taşınmaya veya isteğiniz doğrultusunda iş değişikliği yapacağınıza işaret eder. Rüyada gardrop görmek bazı tabircilere göre şöyle yorumlanır, boş heves ve nefsi isteklerin peşinde koşmaya tabir olunur.

Rüyada Gardrop Almak

Rüyada gardrop almak maddi sıkıntıdan kurtulmanıza işarettir. Rüyanın aksi yani gardrop satmak, aksi olduğu için kötü olma ihtimali taşıdığı için şimdilik böyle bir şeyi yapması doğru değildir.

Rüyada Gardrop Yerleştirmek

Rüyada gardrop yerleştirmek yaşanan sıkıntılardan kaynaklı olarak rüya sahibinin yeni işlere atılım yapmak isteyeceğinin işaretidir. Ancak yapacağı bu yatırımların sonucu iyi düşünmeli ve her ihtimali göz önüne almalıdır.

Rüyada Yeni Gardrop Görmek

Rüyada yeni gardrop görmek çevrede yeni kişilerle tanışmaya delalet eder. Bu kişilerin iyi mi kötü mü olduğunu anlamak için yapılacak bir kaç soru cevaptan sonra güven duyulacak insanlar oldukları anlaşılacaktır. Ancak yine de dikkat etmekte fayda vardır.

Rüyada Gardrop Yıkılması

Rüyada gardrop yıkılması görmek rüya sahibinin ileri zamanlarda yapacağı plan ve projelerin tepe taklak olacağının göstergesidir. Kişi bu sebepten ötürü bu tür işlere biraz ara vermeli, daha sonraki dönemlerde daha mükemmel projelerle tekrar piyasaya dönmelidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. nilgün nezire dedi ki:

    rüyanda sol baçağımın diz altı yara ama kırgın oldugun agabimin kızı ve eşi sedef bu ben o arada elbise kömlek ütülemiş dolabıma yerleşdiriyor aynı anda patronumuz olan yaşlı birine sibel can hamileymiş içki içmek ben ve kızın musade etmiyor kendimizi patrona anlatırken hayvan kesenlerin etleri paylaştırma altında ezilmemek için eve geldiğimizi kendimi elbiseleri dolabıma ütülediğin mis gibi kokan kiyafetleimizi dolabıma yerleştirmeye görmek nedir hayırdır iyişallah

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca