Rüyada “Gardiyan” Görmek

Gardiyan
Rüyada gardiyan görmek başının büyük derde gireceğinin işarettir. Rüyada gardiyan olduğunu görmek, istemediği bir işte vazife almaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gardiyan Görmek

Rüyada gardiyan görmek hüzünlü günlerin yakın olduğuna ve bu günlerden kaynaklı korkuların da oluşacağına delalet eder. Rüyada kendisini gardiyan görmek istemediği bir işte vazifeli olacağınıza ve zorunlu olarak bir dönem için iş değişikliği yaşayacağınız anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı bu üzüntü özellikle aile ve aşk hayatında meydana gelebilir. Bu üzüntünün kaynağı dış kaynaklı olma ihtimali yüksek olduğundan duyumlarla hareket etmemeniz daha hayırlı olacaktır. Rüyada gardiyan gören biri, yardıma muhtaç birine kısa zaman içinde eline geçecek para ile o yardımı yapacaktır.

Rüyada gardiyan görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir üzüntüye tabir edilir, bu üzüntüler özellikle aile ve aşk hayatında meydana gelebilir.  Duyumlar insanların yanlış karar vermesine ve bu neticede de kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Rüyada gardiyan olduğunu gören kimse zor düşeceği biran yaşar ve üstesinden gelmek için sabırla azmederse çok çalışırsa bu sıkıntılarından kurtulur denilmiştir.

Rüyada Kadın Gardiyan Görmek

Rüyada kadın gardiyan görmek iş ortaklarınızı seçerken dikkatli olmalısınız veya var olan ortaklıklarınız varsa tekrar gözden geçirmelisiniz. Rüyada bayan gardiyan görmek, bu rüya aynı zamanda sıkı bir eğitim için gireceği kampın da belirtisi olabilir.

Rüyada Gardiyanla Konuşmak

Rüyada gardiyanla konuşmak yapmayı istediğiniz bir şeyi engellemek isteyen birilerinin olduğunun göstergesidir. Yapmak istediğiniz şey iş hayatınızda istiyorsanız bunu engelini oluşturacak olan ortaklarınız olabilir.

Rüyada Gardiyan Olmak

Rüyada gardiyan olmak yeni arkadaşlıklar sayesinde eski sıkıntılarını unutacak, yeni başlangıçlara ilk adımlar atılacaktır. Rüyada gardiyan olduğunu görmek, istemediğiniz bir işte zorunlu görev alarak çalışacağınız anlamına gelir.

Rüyada Hücre Görmek

Rüyada hücre görmek sıkıntılardan kaynaklı rüya sahibi kendini yalnızlaştırmak isteyebileceğinin göstergesidir. Kişi tüm yaşananlardan sıkılmış olduğundan kendi derdini kendine anlatarak çözümler arayacaktır. Bu sayede doğru olanı bulmak isteyecektir.

Rüyada Hapishanede Gardiyan Görmek

Rüyada hapishanede gardiyan görmek, sıkıntılarından kurtulan ve umutsuzluğa düştükten sonra hiç ummadığı biranda kurtuluşa kavuşan kimseyi ifade eder. Rüyada hapishanede gardiyan görmek bu rüyayı gören kimse büyük bir bunalıma girer denilmiştir.

Rüyada Hücreye Kapatılmak

Rüyada hücreye kapatılmak, rüyayı gören kimse maddi ve manevi sorunlardan bunalır veya ummadığı bir yerden maddi zorluklara düşecek zararlar görür denilmiştir.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek rüya sahibinin dertleriyle olan sıkıntılarını birine dile getirmek istemesinden kaynaklanmaktadır. Kişi bu biri dediğimiz kişiyi var olan arkadaşlarından değil hiç tanımadığı hasbelkader gördüğü ve tanışığı biriyle paylaşmak isteyecektir. Rüyada gardiyan görmek eğer zindanda yada hapishanede görülmüşse böylece bu sıkıntılarını tanıdık kimse ile paylaşmadan çözümler üretebilecektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca