Rüyada “Ganimet” Görmek

Ganimet
Rüyada ganimet görmek ucuzluk ve bereket­ rızık demektir. Rüyada ganimet görmek malının artması istemeden halkı zarara uğratacak olmasına yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ganimet Görmek

Rüyada ganimet görmek küffar malından alınmış ganimet görmek, hayırlı olayların olacağına, müslüman malın­dan olursa topluma zarar verecek olaylara, İslâm askerinin küffar memleketinden çok ganimetle geldiğini görmek, ucuzluk ve bereket­le, küffarın müsllimanlardan ganimet aldığını görmek, kıtlık ve dar­lıkla yorulur. Rüyada altın ganimeti görmek helal olmayan kazanç demektir. Rüyada deniz ganimeti görmek büyük bir işte başarı demektir.

Rüyada ganimet görmek bazı tabircilere göre darlık ve maddi sıkıntı ile yorulur. İslami rüya tabirleri yorumlayan alimleri görüşlerine göre rüyada ganimet görmek, rahata ve bolluğa tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ganimet Bulmak

Rüyada ganimet bulmak hakkında rüya alimleri şöyle buyurmuştur. Bu rüyayı gören kimse bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşmaya tabir edilip, hayırla yorumlanır.

Rüyada Ganimet Almak

Rüyada ganimet almak kimi tabircilerin görüşlerine göre şöyle tasvir edilir. Bu rüyayı gören kimse insanlara za­rarlı, fiilinden ve dilinden halkın şikâyetçi olduğu bir adam ile tâbir olunur.

Rüyada Ganimet Vermek

Rüyada ganimet vermek bazı rüya tabirleri yorumlayan kişilere göre ise haram bir malın eline geçeceğine işarettir. Bu rüya elinden bir malın çıkması anlamına gelir.

Rüyada Savaş Ganimeti Görmek

Rüyada savaş ganimeti görmek rüyayı gören kimsenin yaşantısı hakkında fetih ve hayırların meydana gelmesine de­lâlettir. Bu rüyayı gören kimse bir şeyi zorda olsa hayırla başarır denilmiştir.

Rüyada Define Ganimeti Görmek

Rüyada define ganimeti görmek iki türlü tabir edilir, o ev halkı arasında dedikodu ve fitnenin varlığına delalettir. Rüyada define ganimetleri görmek boş bir işe meyil etmek ve zaman, maddi kayıp ve sıhhat bozukluğu demektir.

Rüyada Ganimet Toplamak

Rüyada ganimet toplamak sıkıntı ve meşakkatli bir işin ısrarla sonuçlanmasını sağlamaya, rüyada yerden ganimet altın, mal, eşya toplamak üzerinde verdiği söz, adak veya yemin val­ise, bundan geri döner.

Rüyada Ganimet Paylaşmak

Rüyada ganimet paylaşmak hakkında İbni Şirin (r.a.) de­miştir ki: Kıyamet gününün ortalığı kaplayan şiddetinden korkar tövbe eder hayırlı olan bir işle meşgul olmasında hayır vardır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca