Rüyada “Gaipten Ses Duymak” Görmek

Gaipten Ses Duymak
Rüyada gaipten ses duymak gerçeğe yakınlık, doğru ve yanlışı ayırt etmek anlamına gelir. Rüyada gaipten haber almak, aldanmaya kanmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyada gaipten ses duymak rüyaların tersi çıkar mantığının aksine gerçeğe yakınlık olarak tanımlanmaktadır. Rüyasında gaipten ses duyan kişi sesin kimden geldiğine yani erkek sesi mi yoksa kadın sesi mi olduğuna bağlı olarak anlamda değişiklik gösterir. Rüyada gaipten erkek sesi duymak hayra ve sevinçli anların ve kutlamaların yaşanacağının alametidir. Duyulan ses kadın ise sıkıntılı bir dönemin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada gaipten ses duymak, rüyayı gören kişi bu günden itibaren her şeyini bir düzen üstüne oturtturmak için çabalamaya başlayacak ve kısa zamanda istediği şeyi elde edecektir. Rüyada gaipten kadın sesi duymak, hiç beklemediğiniz bir yerden alacağınız haber ile önce bir şaşkınlık yaşayacaksınız, ardından ise gelecek mutluluk hem rüya sahibinde hem de aile bireylerinde rahatlama yaratacaktır.

Rüyada Gaipten Haber Almak

Rüyada gaipten haber almak, ilerisi hakkında haber almak ile alakalı rüyalar vesvese ve şeytani aldatıcı rüyalardır. Bu rüya pek hayırlı yorumlanmaz, aldanmak ve kandırılmak anlamına gelir.

Rüyada Gaipten Erkek Sesi Duymak

Rüyada gaipten erkek sesi duymak, erkek için büyük mükafat ve sevinçli haber anlamına gelir, rüyayı gören kadın ise yolculuk veya seyahat anlamına gelir. Rüyada gaipten yaşlı adam sesi duymak, ilim ve irfan, din işlerine yönelmek ile rüyanız tabir olunur.

Rüyada Gaipten İnsan Sesi Duymak

Rüyada gaipten insan sesi duymak, güzel ve ulvi manada duyunca rahatlayacağınız bir ses duymak, sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak demektir. Rüyada gaipten ses duymak, kimilerine göre dini ve ilmi konulara yönelmeye veya ilim tahsil etmeye tabir edilir.

Rüyada Tanıdık Ses Duymak

Rüyada tanıdık ses duymak, maddi ve manevi anlamda rahatlayacağınız bir döneme girmek, istediğinize kavuşmak ile rüyanız tabir edilir.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip sesler duymak, bu rüya erkek için vesvese ve evham verici bir rüyadır, kadın için rüyada garip sesler işitmek, musibet ve şikayet edeceğiniz bir şey ile yorumlanır.

Rüyada Cinlerin Sesini Duymak

Rüyada cinlerin sesini duymak, bilmediğiniz bir şeyi kolayca öğreneceğiniz anlamına gelir. Rüyada cin sesi duymak, İslami tabircilerin görüşlerine göre, can sıkıntısı ve moral bozukluğu yaşayacağınız biranda öfkelenmek ve şiddet ve hiddet görmek anlamına gelir.

Rüyada Tanımadığınız Ses Duymak

Rüyada tanımadığınız ses duymak bir uyarı niteliği taşımaktadır. Duyulan sesin kesinliği var ise iş hayatınızda daha dikkatli davranmalı, güvendiğiniz kişilerden başka kimseyle ortak iş planları yapmamanız gerekmektedir. Bu insanlar kişiye hem maddi hem de manevi açıdan teselli olacaklarından dolayı rahat bir nefes aldıracaklardır.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip sesler duymak gaipten ses duymak ile aynı olarak yorumlanabilir. Bu sesler kişinin arkasından konuşulan iyi ya da kötü söylentiler olarak belirtilebilir. Sesler rahatsız edici derecede değil ise bu iyiye işarettir. Ancak rüyada kişi uyandıracak kadar can sıkıcı sesler duyulmuş ise kısa zaman içinde yaşanacak her olayda dikkatli olması gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Alçak Sesle Konuşmak

Rüyada alçak ses ile konuşmak kimsenin bilmesini istemediğiniz gizli bir işi, bu iş ortaklık ya da aşk hayatınızda eşinize yapacağınız ufak sürprizlere işaret eder. Rüyada gaipten ses duymak aile yaşantısında bir düzen tutturmak isteyen kişiler için en doğru zamanın geldiğine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Cemal guclu dedi ki:

    Ruyada cin sesi duymak

  2. Cemal guclu dedi ki:

    Ruyada cin seyleri duymak ne demek

  3. halime dedi ki:

    rüyamda ben oynarken ölmüş halam gelip basşımdan para çeviriyor.ben halamı görünce hala seni özledim deyip sarılıyorum.ama öldüğünü biliyorum. oda bana diyoki senin haberin yok ama senin burda bir oğlun var. ben çocuğu görüyorum. kucağıma almaya çalışırken çocuk kucağıma gelmek istemiyor. ve o esnada bir ses kadınmı erkekmi olduğunu ayıramadım.bana tam 365 günün kaldı dedi. ortamda hiçbirşey yoktu ve ses sağımdan geldi.ortam loş bir karanlıktı. yorumlarınızı bekliyorum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca