Rüyada “Gaip” Görmek

Gaip
Rüyada gaip görmek ne anlama gelir; Rüyada gaip görmek ne demektir, İslami kaynaklara göre Dini ve diyanet yorumu ile tüm tabirleri burada!

Rüyada Gaip Görmek

Rüyada gurbette olan kimsenin geldiğini görmesi veya Rüyada gaip görmek; ondan sevindirici bir haber almaya, bir rivayete göre kendinin çok çabuk geleceğine işarettir. Rüyada görülen gaip olan kimse rüya sahibiyle birlikte görülürse kişi tanıdıksa ve huzurlu bir ortamda görülmüşse rüyanız uzun zamandır beklediğiniz dostlarınızla bir araya gelmeye delalet eder.

Rüyada Gaipten ses duymak

Bir kimsenin rüyasında (Rüyada Gaipten ses duymak ne anlama gelir) rüyanızın tabiri emir, nehiy veya korkutmakla da menetmek veyahut da müjdeyle ilgili gaipten bir ses duyduğunu görmesi; öncelikle ses tüm yönlerden mi geliyordu bu önemlidir çünkü insanın altı yönü vardır. Tepesi, Aşağısı, Sağı, Solu, Ön ve Arkası olmak üzere altı dır. Rüyada gaipten ses duymak eğer altı yönden gelen bir ses ise ilahi bir ses işaret veyahut uyarıcı bir ses olabilir buna can kulağıyla dönmek gerekir. Ve bazen bu rüyalar görüldüğü gibi yorumlanır. Rüyada galipten ses duymak bazı rüya tabiri alimlerine göre islami yorumu; Rüyada duyulan ses uyarı veya dikkate alınması gereken bir durumun habercisi olabilir bu tarz rüyalar manaları ve anlamlarına göre değişiklik gösterir daha ayrıntılı yorum almak için rüyanızı yazın.

Rüyada bir ses duymak

Rüyada sesler duymak, hayır ile yorumlanır. Rüyada bir ses duymak rüyayı gören kişi için düzeleceğine, beklediği işlerinin yoluna girmesine delalet eder. Rüyada bir ses duymak İş hayatınızda başarılarının artacağına ve hayal ettiği bir çok şeyin lehine olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada bir sesle konuşmak

Rüya sahibi düşünde rüya aleminde ‘Rüyada bir sesle konuşmak’ görmesi; Rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği kimseden teselli göreceğine tabir edilir.

Rüyada tanıdık ses duymak

Rüyanızda tanıdık biriyle konuşmak veya Rüyada tanıdık ses duymak; Dostlarınızdan biriyle bir araya gelmenize tabir edilir. Rüyada tanıdık ses duymak ne anlama gelir rüyanızda gördüğünüz ses ile de yorumlanır. Gördüğünüz sesin sahibini tanıyorsanız iyi bir hoş sohbet olmuşsa hayırlı bir iş görüşmesine delalet eder.

Rüyada tanımadık bir ses duymak

Rüyanızda bildiğiniz veya bilmediğiniz bir ortamda duyulan bu sesin anlamı ‘Rüyada tanımadık bir ses duymak’ islami yorumu ne anlama gelmektedir. Diyanet ve Dini rüya yorumu; Sesin geldiği istikameti bilmeniz rüya sahibinin işlerinde ehem niyete ve kara işaret etmektedir. Eğer Rüyada görülen tanımadık bir sesin geldiği yönü ve istikameti bilmiyorsanız sesi anlamakta duymakta güçlük çekiyorsanız işlerinize zarara bilinçsizce harcama yapmaya ve tutumlu olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada tanımadık sesle konuşmak

Rüyada tanımlanamayan bir ses duymak ne anlama gelir, Rüya sahibi rüyada tanımadık sesle konuşmak  görmesi konuşmanın durumuyla nitelendirilir eğer konuşma hayırlı ve güzel bir sohbetten ibaretse akıbetin hayırlı olmasına eğer ki rüyada tanımadık sesle konuşmak sıkıntılı ve üzücü rahatsız edici bir sohbet ise tanıdığı biriyle ağız dalaşı yapmaya rivayet edilir.

Rüyada Kaybolmuş kimse görmek

Gaib olan (Rüyada kaybolmuş birini görmek) kimsenin yolculuktan geldiğini görmek; işlerinin kolaylaşacağına, gelen gaibin mal ve nimetle, neşeli olarak geldiğini görmek; fetih ve hayırların meydana gelmesine de­lâlettir. Gelen gaibin suratı asık, eli boş olduğunu gören, üzülür.

Rüyada gurbetten birinin geldiğini görmek

Rüyanızda Gaibin yani (Rüyada gurbette olan birinin geldiğini görmek) çıplak olarak geldiğini görmek; rüya sahibinin yolda hırsızlar tarafından soyulacağına delâlettir. Giyinik ve mutlu olarak geldiğini görmek sevince hoş sohbete işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. şule dedi ki:

  rüyamda kadın mı erkek mi anlamadığım bir ses net bir şekilde “mutluyum deme” dedi. kimseyi görmedim. sadece ses duydum. yorumlarsanız sevinirim.

 2. Cemal guclu dedi ki:

  Sadece köyümdeki evime gittim garip sesler ve dugune gider gibiydiler bagirdilar

 3. beko dedi ki:

  Ruyamda gordugum seyi anlatayim lutfen yorumlayin ruyamda hanim odaya giriyor yaninda bir hanim var hanima diyorumki yanindaki kim diyorum oda diyorki yanimda kimse yok diyor ve hanim yanindakini gormuyor ve ben goruyorum ve hanim yatiyor ben oturuyorumve o kisiye soruyorum isigi kapattigimiz icin diyorumki odada oldugunu soyluyorum ve bana isaret verirmisin diyorumoda yanagima dokunuyor elini yakalayip yataga atiyorumsevisiyoruz ben sevisirken hanim uyuyor orali bile olmuyor halbuki kiskanctir neyse sabahakadar bazi hanimlarla sevistim aceba seytanmi yoksa uc harflilermi

 4. fulyA YILDIZ dedi ki:

  RÜYAMDA BİR SERÇE KUŞUNU BÜTÜN TEHLİKELERDEN KORUYORDUM ONU HEP KAZALARDAN KURTARIYORDUM SONRA BİR GARİP SESLER BANA SENİ PEYGAMBER EFENDİMİZ SENİ BU KUŞU KURTARMAN İÇİN VAHİY GÖNDERDİ DİYORLARDI.

 5. Anonim dedi ki:

  Savas donemindeyiz. Gece vakti. Bizim evde balkona siper almisiz annemle. Annem hic konusmuyor beni izliyor dikkatli bi sekilde.Balkonun ustunde bir musluk var su akiyor. Kafami kaldirdigim anda su vucudumun her yerine yayiliyor. Geri siper alinca hemen kuruyor islatmiyor su beni. Oyle bir su ki yukardan akiyor asagida bitiyor. Yerler islanmiyor hic.Disaridan 5 tane buyukten kucuge dogru mosmor elma atiyorlar. Yikamam gerektigini dusunuyorum elmalari Ve yikamaya basliyorum. Siper halimi bozmadan disariya gorunmeden. En buyuk elmayi yikiyorum ve yere koyuyorum. Elmayi yere koyar koymaz cok siddetli bir ses ‘deli yurek kalk’ diyor. Tuylerimiz diken diken oldu annemle. Gozumuzden yas akiyor gibi oluyor. O gur ses dunyayi titretiyor resmen. Sonra diger elmalarida yikamaya basliyorum. Yine ses bana biseyler soyluyor. Sunu yap bunu yap gibisinden. En sonuncu elmaya yani en ufak olan elmaya geliyor sira. Anne bak ne kadar guzel bir elma diyorum. Aydinlatiyor heryeri adeta. Yikiyorum onuda ve yere koyuyorum buyukten kucuge dogru. Yere son elmayi koydugum anda ‘deli yurek şaha kalkma vaktindir’ diyor uyaniyorum. Yani uyandim saniyorum ruyamin icinde uyuyormusum ve o ruyayi da hemen gidip anneme anlatiyorum her seyi ile her elmada bir sey soyledigini ne dedigini harfi harfine anlatiyorum sonra tamamen uyaniyorum. Ve sadece ruyanin basindaki ve sonundaki kelimeleri hatirliyorum yani iki elmada soylenilenleri hatirliyorum digerleri siliniyor kafamdan 2 saniye icinde. Bu kadar…
  Birde sonu biraz karisik anlatmis gibi oldum acik olmasi icin soyle izah edeyim hem gaipten ses duyuyorum hemde ruyamin icinde ruya goruyorum. Lutfen yorumlayin cok onemli tesekkurler..

 6. harun dedi ki:

  Savas donemindeyiz. Gece vakti. Bizim evde balkona siper almisiz annemle. Disarida bagirislar cigliklar falan geliyor. Balkonun ustunde bir musluk var su akiyor. Suya dokununca heryerim islaniyor. Dokunmadigim zaman ise su akiyor fakat hicbir yer islanmiyor. Baya suyun aktigi yerde yok oluyor su. Disaridan 5 tane buyukten kucuge dogru mosmor elma atiyorlar. Ve yikamaya basliyorum elmalari.Siper halimi bozmadan disariya gorunmeden. En buyuk elmayi yikadim ve yere koydum. Elmayi yere koyar koymaz gür bir ses ‘deli yurek kalk’ diyor. Tuylerimiz diken diken oldu annemle. O gur ses dunyayi titretiyor. Gozumuzden yas akti annemle. diger elmalarida yikamaya basliyorum. Yine ses bana biseyler soyluyor. Sunu yap bunu yap gibisinden. En sonuncu elmaya yani en ufak olan elmaya geliyor sira. Anne bak ne kadar guzel bir elma diyorum. Aydinlatiyor heryeri adeta. Yikiyorum onuda ve yere koyuyorum buyukten kucuge dogru. Yere son elmayi koydugum anda ‘deli yurek şaha kalkma vaktindir’ diyor uyaniyorum. Yani uyandim saniyorum ruyamin icinde uyuyormusum ve o ruyayi da hemen gidip anneme anlatiyorum her seyi ile her elmada bir sey soyledigini ne dedigini harfi harfine anlatiyorum sonra tamamen uyaniyorum. Ve sadece ruyanin basindaki ve sonundaki kelimeleri hatirliyorum yani iki elmada soylenilenleri hatirliyorum digerleri siliniyor kafamdan 2 saniye icinde. Bu kadar…
  Birde sonu biraz karisik anlatmis gibi oldum acik olmasi icin soyle izah edeyim hem gaipten ses duyuyorum hemde ruyamin icinde ruya goruyorum. Lutfen yorumlayin cok onemli tesekkurler..

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca