Rüyada “Füze” Görmek

Füze
Rüyada füze görmek umulmadık bir başarı ve büyük sevinç alametidir. Rüyada füze atıldığını görmek zor bir işi başarmaya muvaffak olmaya işarettir.

Rüyada Füze Görmek

Rüyada füze görmek sürpriz gelişmelere ve ilginç tesadüfler yaşamaya, ummadığınız biranda bir şeye malik olacağınız anlamına gelir. Rüyada füze gören kimse, hiç beklemediği bir anda çok mutlu olacağı bir haber alacak demektir. Rüyada füze atıldığını görmek uzun zamandır olmasını beklediğiniz bir şeyin olacağını da gösterebilir. Rüyasında füzeyi uçarken görmek rüyayı gören kimse, planlamadığı bir anda ani bir seyahate çıkabilir ve kaliteli vakit geçirebilir. Rüyada füze görmek rüya alimlerinin görüşlerine göre, umut etmek ve hayal etmek istediğine geçte olsa kavuşmaya, sabırlı olarak çalışmaya devam etmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyada füze görmek, İslami tabirlere göre füze gören kimse ummadığı bir şeye malik olur, büyük bir mükafat yada beklemediğiniz biranda ilginç bir olay ile karşılaşmaya tabir olunur. Rüyada füze fırlatılması, buna şahit olmak ve fırlatıldığını gökyüzüne doğru füzenin gittiğini gören kimse arzu ettiği şeye geç kavuşur denilmiştir.

Rüyada Savaş Füzesi Görmek

Rüyada savaş füzesi görmek rüyayı gören kimse, uzun zamandır çalıştığı bir işin başarısızlıkla sonuçlanması sonucunda kısa süreli bir üzüntü yaşayabilir. Rüyada savaş roketi görmek, aile içi tartışmalar yaşamaya ve can sıkıntısı yaşayacağınız bir döneme gireceğinize işarettir.

Rüyada Füze Sesi Duymak

Rüyada füze sesi duymak beklemediğiniz biranda yaşayacağınız olumsuz gelişmelere ve üzüntü yaşayacağınız bir tartışmaya rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Füze Sembolü Görmek

Rüyada füze sembolü görmek, genellikle haber alacağınızın ya da beklenmedik bir seyahate çıkacağınızın göstergesidir. Rüyada füze dövmesi görmek, zor bir işe kalkışmaya ve başarısızlık ile sonuçlanacak bir iş anlaşmasına işarettir.

Rüyada Füze Saldırısı Görmek

Rüyada füze saldırısı görmek geleceğinizin parlak ve umut dolu olduğunu gösterir. Rüyada füzeyle vurmak, güçlendireceğiniz işlere, sahip olacağınız kuvvete ve bu gücünüzle büyük şeyler başaracağınızı gösterir.

Rüyada Füze Fırlatılması

Rüyada füze fırlatılması görmek, özgürlüğünden asla vazgeçmeyecek ve hayatını yenilikleri keşfetmek için adamış kişilerin göstergesidir. Rüyada füze fırlatıldığını gören kimse bilmediği bir şeyi kolayca öğrenecektir.

Rüyada Roket Görmek

Rüyada roket görmek sıradan insanların dahi üstesinden gelemediği işleri başarmaya niyet eden kimseyi temsil eder. Rüyada roket atılması ve roket fırlatılmasını gören kimse arkadaşları arasında tebrik ve kuvvetle alakalı iyi mesajlar alacaktır.

Rüyada Füze Atıldığını Görmek

Rüyada füze atıldığını gören kişinin bakımlı ve güzel olması, iyi bir haber alacağınızın göstergesidir. Gördüğünüz füze kanatları zayıf ve tüyleri dökülmüş, bakımsız ise, duyduğunuz anda üzüleceğiniz ve ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyada Füze Patlaması Görmek

Rüyasında füze patlaması gören bir kişi, cana yakın bir dost edinecek demektir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişi, uzun süredir görmediği ve haber alamadığı bir kimse ile karşılaşabilir yeniden görüşmeye başlayabilir.

Rüyada Füze Düşmesi Görmek

Rüyasında füzenin düştüğünü gören eline ya da bir yerine füze gelip konduğunu gören bir kişi, büyük bir kısmet yakalayacak ve geliri artacak demektir. Bu rüya, rızkınızın artacağını ya da maddi rahata ereceğinizi gösterir. Rüyada füze görmek, İslam dünyasının rüya tabiri yapan alimlerinin görüşlerine göre, bekar erkek için sefer veya askerlik, bekar kadın için devlet askeri ile evlilik ihtimali olabilir denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Onurcan dedi ki:

  Öncelikle merhaba ben dün gece rüyamda füzeyle vurulan bir uçak gördüm bu uçak rus hava kuvvetlerine aitti nasıl kavradım bunu bilmiyorum ama o an herşeyi birden çözümlemiştim rüyamda ve vurulan uçak siyah dumanlarla düşmeye başladı ve olayın gerçekleştiği mekan ankardaki ANKARA HASTANESİ idi yanımda babamda vardı o önden yürürken oldu bu sonra ben geriye doğru kaçarak çığlık atmaya başladım sonrada cumhurbaşkanı recep teyip erdoğanı gördüm (ki nefret ederim kendisindende) ben kaçın diye bağırıken o durun panik yapmayın diyordu bir füze belirdi sonra tam o arada kalabalık kaçışmaya başlamıştı füze uzağa düştü ve spnra hemen bir füze daha geldi o hemen üstümden geçip en fazla 300 400 metre kadar ilerime düştü patladı ve o anki patlamanın etkisiyle benide havaya uçurdu o füze nasıl olduysa o an öleceğimi anlayarak diyer dünydan korktum ve rüya bitti aylardır rüya görmüyorum bu neyin nesiydi anlamadım

 2. Nilüfer dedi ki:

  Merhaba rüyamda o kadar şiddetli gök gürültüsü vardiki ama yani aşırı sesliydi ve arkadaşımın evindeydim aynı sokak aramızda bir yol varmış ve karşısındaki ev benim evimmis evin camindan çocukları görüyorum balkondalarmis ve gök gürültüsü nü duyunca içeri kaçıyorlar miş ben arkadaşımın evinden cikamiyormusum daha sonra nadil olduğunu bilmiyorum ama gök yüzünden füzeye benzer mavimsi bir şey ucuyordu ben zarar vercek şimdi derken bir anda gök yüzüne karış tı ama çok sesi vardi.şimdiden Teşekkürler

 3. Ayşenur kahraman dedi ki:

  Rüyamda evde ailecek konu komşu oturuyoruz bi anda yüksek bi gürültüyle çok yakından uçak geçti, uçağı pencereden gördüm ve uçağı izlemeye devam ediyordum sonra uzaktan füze ata ata geliyordu bende büyük bi korkuyla evde kaçın diye bağırdım herkes dışarıya kaçtı sokağa baktığımda herkesin zulüm edildiğini gördüm ama bana zulüm edemiyorlardı kac kez tuzak kuruldu beni öldürmeyi başaramadılar çok felaket bir rüyaydı allah kimsenin başına böyle birşey göstermesin resmen savaşı yaşadım bu rüyanın anlamı nedir ?

  1. Zeynep taktir dedi ki:

   Rüyanın aynısını bende gördüm çok götüydü yağmur gibi yağıyodu heryere fakat ben dışarı çıkın diye bağırmadım nefesimi tutup dua ediyordum evde kimselere bişey olmadı çok gerçekçi ve çok kötü bir rüyaydı

 4. Alperen A. dedi ki:

  ben ruyamda sevdigim bir arkadasimla yolda giderken uzakta havada giden beyaz bir gemi gordum.icinde biri gozukmuyodu.biz ona bakarken fuzeyle vuruldugunu gordum. ama fuzenin gemiye degmeden uyandim. sadece fuzeyi atesliyolardi.yardim ederseniz tesekkurler

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca