Rüyada “Futbol Topu” Görmek

Futbol Topu
Rüyada futbol topu görmek sıkıntı ve zorluk yaşamaya yorumlanır. Rüyada futbol oynamak hediye almaya veya ummadığı yerden gelecek paraya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Futbol Topu Görmek

Rüyada futbol topu görmek hem olumlu hem de olumsuz sonuçlar olacağına delalet eder. Rüyada futbol oynamak kısa zaman içinde bir yakınınızdan ya da aile içinden sizi etkileyecek olan zarara işarettir. Rüyada futbol topuna vurduğunu görmek rüya sahibinin evinde görülmüş ise olumsuzluk hane içinde gerçekleşecek demektir. Eğer evin içinde değilse bahçe gibi dış taraflarda görülmüşse eve bereket ve bolluk geleceğinin göstergesidir. Rüyada futbolcu yada futbol topu gören kimse için rüya yorumcuları şöyle demiştir, görülmüş olan topun veya futbolcunun kişiden hızlı bir şekilde uzaklaşması iş hayatında ya da aşk hayatında çok iyi fırsatın kaçacağının belirtisidir.

Rüyada futbol topu görmek, bu rüyayı gören biri iş hayatında ve yakın çevresinden gelecek olumsuz bir haberle maddi sıkıntılara girebilir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın bir yolu da söylenenlere kulak asmamak ve kendi bildiğinden şaşmamaktır.

Rüyada Futbol Topu Patlaması

Rüyada futbol topu patlaması görmek umut ettiğiniz ve çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine ve bundan dolayı üzülüp can sıkıntısı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Futbol Topuna Vurmak

Rüyada futbol topuna vurmak büyük bir şans yada kısmet yakalamak anlamına gelir. Rüyada futbol topu görmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre üzüntü ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Plastik Top Görmek

Rüyada plastik top görmek hayal ettiğiniz şeye kavuşmak üzereyken bir aksilik yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada plastik topa vurmak veya topla oynamak zor bir işi başarmak demektir.

Rüyada Futbolcu Görmek

Rüyada futbolcu görmek zor bir işe girişip o işte çok gayret gösterip istediğini zorda olsa elde edeceğine işaret eder. Rüyada futbolcu ile konuşmak sevineceğiniz bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek rüya sahibinin zarara uğrayacağını anladığı bir işe girmekten son anda vazgeçeceğinin göstergesidir. Bu vazgeçiş kişi ileride yaşayacağı büyük bir dertten kurtaracak ve iyi gelişmeler yaşanmasına sebebiyet verecektir.

Rüyada Gol Attığını Görmek

Rüyada gol attığını görmek uzaklardan beklenmedik bir misafirin geleceğine işarettir. Bu misafir gelirken yanında getireceği kısmetiyle beraber rüya sahibine beklenmedik bir sürpriz olacak ve mutlu bir birlikteliğin başlangıcının ilk adımları atılmış olacaktır.

Rüyada Stadyumda Maç Seyretmek

Rüyada stadyumda maç seyretmek rüya sahibinin beraber çözülmesi gereken bir iş için hiç tanımadığı insanlarla iş yapması anlamına gelmektedir. Ancak kişi bu görüşmede daha dikkatli davranalı yeni tanıştığı insanlara karşı tutumunu doğru bir ayarda sergilemelidir.

Rüyada Futbol Maçı Yapmak

Rüyada futbol maçı yapmak sıkıntı ve büyük sorunlar yaşamanıza işaret eder. Rüyada futbol maçı oynadığını gören kimse boş işler ile meşgul olur denilmiştir.

Rüyada Futbol izlemek

Rüyada Futbol izlemek sıkıntı ve meşakkat yaşamak anlamına gelir. Rüyada futbol izlediğini görmek büyük meziyetleri olan kimseler için boşa vakit harcamaya yorumlanır.

Rüyada Futbol Oynamak

Rüyada futbol oynamak veya futbol maçı yaptığını görmek sıkıntıya düşmeye ve büyük sorunlar yaşamanıza tabir edilip, yorumlanır. Rüyada futbol topu görmek, bu rüyayı gören kimse hayatının akışını daha iyi ayarlamalıdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anil Kaya dedi ki:

    Ruyamda spor salonundan dersten kacarak Kartal stadyumunun oldugu tarafa kactim ve Kartal stadyumunun trubunlerinin bir tarafi yikilmis ve yurt disinda bulunan bir akrabamla beraber kale arkasindan futbol topu caldik ve kactik

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca