Rüyada “Futbol” Görmek

Futbol
Rüyada futbol görmek boş bir işe girişmek ve menfaat yerine zarar görmek anlamına gelir. Rüyada futbol maç izlemek vaktini boşa geçirmeye işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Futbol Görmek

Rüyada futbol görmek, rüya sahibinin kalabalık bir ortama gireceğine ve bulunduğu yerde pek de hoş karşılanmayacağına delalet eder. Rüyada futbol izlemek, yeni bir ortama girmeye ve kendi isteği ile değil başka bir tanıdığının vasıtasıyla gireceğinden dolayı, ortama ısınmaması çevredekileri de rahatsız edeceğinden dolayı uyumsuzluk yaşanabilecektir. Rüyada futbol forması görmek beklediği bir şeyi iyi bir şekilde elde edeceğine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada futbol görmek, bazı bunalım ve huzursuzluklara alamettir ayrıca bu huzursuzluk sonunda kişi bu işe vesile olan arkadaşına karşı sert bir tutum takınacağından kaynaklı olarak aralarında bir sürtüşme yaşanabilir ve anlaşmazlık sonucunda kötü hadiseler yaşanabilir. Ancak bu anlaşmazlık kısa süreli olacağından kısa zaman sonra tekrar bir araya gelebileceklerdir.

Rüyada Futbol Maçına Gitmek

Rüyada futbol maçına gitmek ise gittiğiniz kişilerin tanışıklık derecesine ve kalabalık olup olmamasına göre de değişiklik gösterebilir. Örneğin eğer futbol maçına bir arkadaş grubunuzla gidiyorsanız, gerçek hayatta gerçekleşmesin, çok istediğiniz bir şeyin aksilikler sonucunda ve önünüze gelen engeller nedeniyle bir türlü ulaşamayacağınızın habercisidir.

Rüyada Futbol Maçı Görmek

Rüyada futbol maçı görmek ise maçı beraber izlediğiniz biri varsa sizin istediğinizin bir şeyi ileride yapmayacağına işaret eder. Bu yüzden yardım taleplerinizi en çok güvendiğiniz insanlardan talep etmeniz gereklidir. Böylece siz de yaşanacak büyük sıkıntılardan bu şekilde kurtulmuş olacaksınız.

Rüyada Futbol Sahası Görmek

Rüyada futbol sahası görmek içine düştüğünüz durumun hassasiyetini ve derinliğini ifade etmektedir. Rüyada futbol görmek bazı tabircilere göre, yaşadığınız sıkıntılarınızdan yine kendinize açık bir kapı arayıp bularak kurtulmanıza yorumlanır.

Rüyada Futbol Takımı Görmek

Rüyada futbol takımı görmek eğer kendi tuttuğunuz takım ise istediğiniz bir işte başarı elde edersiniz, başka bir futbol takımını görmüş iseniz çok istediğiniz bir şeyi zor elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Stadyum Görmek

Rüyada stadyum görmek zevk ve eğlencesine düşkün bir adamı temsil eder bu rüyayı gören kimse ayrıca boş vakti çoktur ve gereksiz iş ve yerlerde vaktini boşa harcar buna önlem alması gerekmektedir.

Rüyada Futbol Taraftarı Görmek

Rüyada futbol taraftarı görmek, büyük engeller ve sıkıntılar yaşamaya ve zarara uğramaya tabir edilir. Bu engellerin nedeni ise çevrenizde size karşı tavır almış insanlar olma olasılığı yüksektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca