Rüyada “Fussilet Suresi” Görmek

Fussilet Suresi
Rüyada fussilet suresi görmek sureyi okumak salih ve takva sahibi bir kimseye alamet eder. Rüyada fussilet suresi görmek itaat ve ibadete delalet eder.

Rüyada Fussilet Suresi Görmek

Rüyada fussilet suresi görmek bu övülmüş sûreyi tamamiyle veya kısmen okuduğunu veya okunduğunu gören kimse, İbni Şirin rahmetullahın görüşüne göre, itaât ve ibâdet ile Allâhü Teâlâ’ya yakın ve bu sınıfın önündekilerden olur. Gizlide ve aşikârede sâlih âmeller işler. Rüyada fussilet suresi okuyan birini görmek müjde ve sevinç demektir. Rüyada fussilet suresini kurandan okumaya çalışmak eğer okursa büyük mükafat, okuyamaz sadece görürseniz bilmediğiniz bir işi öğrenmektir.

Rüyada fussilet suresi görmek hakkında İslami rüya tabirleri yorumcusu Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Sâlih, dindar ve takvâ sâlıibi kullardan olur. Rüyada fussilet suresi görmek rızık ve kısmet habercisidir rüyayı görenin işleri artar kazancı çoğalır.

Rüyada Fussilet Suresi Okumak

Rüyada fussilet suresi okumak Kirmâni (r.a.) diyor ki: Dindar, samimi ve has mümin olup en güzel şekilde İslam’ı yaşamaya ve iffetini bozmamaya dikkat eder.

Rüyada Fussilet Suresi Dinlemek

Rüyada fussilet suresi dinlemek salih bir kimseye iyi niyetli biri tarafından yardım göreceğinize delalet eder. Rüyada fussilet suresi okuyan birini görmek ve onu dinlemek takva sahibi bir kimseye delalet eder.

Rüyada Fussilet Suresi Duymak

Rüyada fussilet suresi duymak müjde ve hayırlı bir haber anlamına gelir. Rüyada fussilet suresi okunduğunu duymak itaat ve ibadete delalet eder.

Rüyada Fussilet Suresi Ayeti Görmek

İmâmı Nablûsi (r.a.) şöyle buyuruyor: Halkı hidâyet ve doğru yola davet eder, birçok iyilik, güzellik ve ödüle kavuşur. Gizli ve aleni yaratanın rızasına sebep olan amellerle meşgul olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca