Rüyada “Furkan Suresi” Görmek

Furkan Suresi
Rüyada furkan suresi görmek ve okumak duymak kaza, beladan korunmaya alamettir. Rüyada furkan suresi görmek hayır işler ile meşgul olmaya işarettir.

Rüyada Furkan Suresi Görmek

Rüyada furkan suresi görmek bu mübarek sureyi veya bir kısmını Rüyada okuyan veya okunduğunu işiten hak ile batıl arasını ayırıp hayır ve hasenat işler, kötülük ve yasaklardan sakınır. Rüyada furkan suresi görmek iki şeyle karşılaşıp doğru olana yönelmek anlamına gelir. Rüyada furkan süresi okumak ve dinlemek hayırlı ve güzel geçim anlamına gelir.

Rüyada furkan suresi görmek hakkında Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyâ sahibi Allah’ın sevdiği huylar ile donatılmış, adaletin sağlanması ile meşgul, hak ile bâtılı, doğru ile eğ­riyi ayırmaya muktedir olur.

Rüyada Furkan Suresi Dinlemek

Rüyada furkan suresi dinlemek İmâmı Nablûsi (r.a.) şöyle buyuruyor: Hak ile bâtılı ayırıp amelleri hasenat, iyilik, güzellik olur ve hesap vermeden cennete girer.

Rüyada Furkan Suresi Okumak

Rüyada furkan suresi okumak zor bir işi başarıp iyi bir gelir elde edeceğiniz helal bir kazanç, geniş rızık, yeni bir iş rüyanız tasvir olunur ve hayırla yorumlanır.

Rüyada Furkan Suresinden Ayet Görmek

Rüyada furkan suresinden bir ayet görmek güzel amel ve halis işlere meyletmek anlamına gelir bu rüyayı gören kimse hayır ile müjdelenir denilmiştir.

Rüyada Kuranda Furkan Suresi Görmek

Câferi Sâdık (r.a.) buyurmuştur: Hakkı ispat ve takviye, batılı iptal ve izale eder. Nâfi ve İbni Kesir (r.a.) demişlerdir ki: Hakkı sever ve batıldan nefret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca