Rüyada “Fuhuş” Görmek

Fuhuş
Rüyada fuhuş görmek talihsiz bir olay yaşamanıza ve büyük bir kısmetsizlik ile tabir olunur. Rüyada zina etmek çok şehvetli bir kimseye alamettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fuhuş Görmek

Rüyada fuhuş görmek rüyayı gören kimsenin kısa zaman içinde aile, iş ya da eğitiminde giden aksaklıklardan kaynaklı olarak bazı sıkıntılı günlere gireceğine ve bu sıkıntıdan kaynaklı yaşamının diğer evrelerinde meydana gelecek duygusal hasarlara yol açacağına delalet eder. Rüyada zina görmek iş hayatı içinde yaptığı yatırımlardan ya da iş ortaklıklarından dolayı hezimete uğrayabilir ve bu sorun beraberinde getirdiği mutsuzluk yüzünden aşk hayatını da olumsuz etkileyebilir. Rüyada zina yaptığını görmek erkek yada kadın kimse için yaşayacağı her olay karşısında sabrını zorlamalı ve dayanmaya çalışması gerektiğinin alametidir.

Rüyada fuhuş görmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre, üzücü bir haber ve istemediği yerden davet veya haber almaya, ancak bu haberi almasının temel sebebi olan yakın arkadaşlarıyla arasında olan sıkıntılar olabilir genelde olumsuz sonuçlar meydana gelebilir.

Rüyada Zina Yaparken Yakalanmak

Rüyada zina yaparken yakalamak ihanete uğradığını hissettirecek bazı problemler rüya sahibinin eve kapanmasına ve ortam yatışana kadar çevresiyle bağının kopmasına sebebiyet verebilir.

Rüyada Zina Yapmak

Rüyada zina yapmak erkek ve kadın için haram olan bir şeye meyil etmeye veya istemeden kandırılmaya yada birisine aldanmaya işarettir. Rüyada fuhuş görmek rüya yorumlarında pek hayırla tabir olunmaz bu rüyayı gören kendini haramdan ve günahtan sakınmalıdır.

Rüyada Fuhuşa Zorlanmak

Rüyada fuhuşa zorlanmak, kişiye kendini kötü hissettirecek bazı problemeler ortaya çıkacağının ve bu haberi aynı ortam dahi bulunmaktan hoşlanmadığı biri ya da birilerinden alacağının göstergesidir.

Rüyada Fuhuştan Kaçmak

Rüyada fuhuştan kaçmak kişinin her şeyden sıkılıp kafa dinlemek için yurt içinde ya da yurt dışında yapmayı çok istediği bir tatile doğru yola çıkacağının işaretidir. Kişi bu yolculukta edineceği arkadaşlarla mutluluğu tekrar bulacağının belirtisidir.

Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina görmek ise kişinin dertlerinin günden güne artacağının bunu engellemez ise de önemli ayrılıkların ve anlaşmazlıkların gerçekleşeceğinin göstergesidir. Kişi her ne kadar olumsuzlukla karşılaşırsa karşılaşsın metanetli olmalı ve omuz germelidir.

Rüyada Zina Etmek

Rüyada zina etmek talihsiz bir olay yaşamanıza, üzülmeye, sıkıntı ve bunalım geçirmenize ve büyük bir kısmetsizlik ile tabir olunur. Rüyada zina ettiğini görmek, çok şehvetli bir kimseyle kurulacak arkadaşlık yada ilişkiye alamettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca