Rüyada “Frenk Üzümü” Görmek

Frenk Üzümü
Rüyada frenk üzümü görmek tadı ekşi ise haram mala alamet eder. Rüyada frenk üzümü görmek sıkıp suyunu içmek kazancının helal olmadığına delalet eder.

Rüyada Frenk Üzümü Görmek

Rüyada frenk üzümü görmek, beyaz üzüm gi­bi tabir olunur. Ancak frenk üzümünün tadında bir dereceye kadar ekşilik olduğu için delalet ettiği mal haramdır. Rüyada frenk üzümü ye­diğini, topladığını veya sıkıp suyunu aldığını gören kimsenin eline ha­ramdan mal geçer, bundan faydalanır. Rüyada frenk üzümü sirkesi görmek, beklenmedik ele geçecek paraya delalet eder. Rüyada frenk üzüm suyu içmek haram mal ve haksız kazanç ile tabir edilir.

Rüyada frenk üzümü görmek; iki şekilde tabir edilir, hüzün ve içinden çıkamadığınız bir iş tabir edilir ve pek hayırla yorumlanmaz denilmiştir. Rüyada frenk üzümü yemek, dert ve zor kazançtır, rüyada kırmızı frenk üzümü görmek bekar bir kız için evlilik, normal biri için ele geçecek az miktarda toplu para demektir.

Rüyada Frenk Üzümü Yemek

Rüyada frenk üzümü yemek sıkıntı ve hüzün demektir bu rüyayı gören kimse bir sıkıntıya düşer derdine çare aramak için yollara düşer denilmiştir.

Rüyada Frenk Ağacı Görmek

Rüyada frenk ağacı görmek maddi sıkıntı ve geçim darlığı habercisi olabilir. Bu rüya her şekilde haram ve yalan ile zor duruma düşmek anlamına gelir.

Rüyada Frenk İnciri Görmek

Rüyada frenk inciri yemek maddi sıkıntıya ve istemediği biri tarafından davet edilmeye ve maddi kayba delalet eder. Rüyada frenk inciri ağacı ve meyvesi görmek sevineceğiniz ilginç bir haber demektir.

Rüyada Frenk Yemişi Görmek

Rüyada frenk yemişi görmek bu rüya erkek için huzursuzluk ve maddi sıkıntı kadın için endişe ve telaş duyacağı bir habere delalet eder ve pek hayırla yorumlanmaz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca