Rüyada “Frenk İnciri Ağacı” Görmek

Frenk İnciri Ağacı
Rüyada frenk inciri ağacı görmek kimseye faydası olmayan bir adam ile tabir edilir. Rüyada frenk inciri yemişi ve üzümü görmek maddi sıkıntı demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Frenk İnciri Ağacı Görmek

Rüyada frenk inciri ağacı görmek, insanlara za­rarlı, fiilinden ve dilinden halkın şikayetçi olduğu bir adam ile tabir olunur. Rüyada frenk inciri görmek bir görüşe göre bilediği bir işe girmek isteyen ve zarar edecek kimsenin habercisidir. Rüyada frenk inciri yemek biriyle tartışmaya girmek ve haksız düşmek anlamına gelir.

Rüyada frenk inciri ağacı görmek hakkında İslam alimlerinin görüşlerine göre iki türlü tabir olunur. Rüyayı gören darlık ve sıkıntı çeker, istediğini kısa sürede eldeme edemeyeceğine sabır gerektiğine delalet eder.

Rüyada Frenk İnciri Yemek

Rüyada frenk inciri yemek maddi sıkıntıya ve istemediği biri tarafından davet edilmeye ve maddi kayba delalet eder. Rüyada frenk inciri ağacı ve meyvesi görmek sevineceğiniz ilginç bir haber demektir.

Rüyada Frenk Yemişi Görmek

Rüyada frenk yemişi görmek bu rüya erkek için huzursuzluk ve maddi sıkıntı kadın için endişe ve telaş duyacağı bir habere delalet eder ve pek hayırla yorumlanmaz.

Rüyada Frenk Üzümü Görmek

Rüyada frenk üzümü görmek zor bir işin üstesinden gelmek için çok çaba ve gayret göstereceğine ama buna rağmen istediği gibi bir başarı elde edemeyeceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca