Rüyada “Fıstık” Görmek

Fıstık
Rüyada fıstık görmek sermaye kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmaktır. Rüyada fıstık görmek ve fıstık içi yemek manevi bir destek maddi menfaattir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fıstık Görmek

Rüyada fıstık görmek; fıstık içi görmek, İbni Sirin’in görüşüne göre servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber bereketli rızıklara tabir edilip, yorumlanır. Rüyada fıstık görmek veya fıstık içi aldığını görmek, kazançlı bir işe ve bol rızka delalet eder. Rüyada birinin fıstık verdiğini ve alıp yediğini görmek, yediği kadar servet, kıymetli eşya veya paraya sahip olacağına işarettir. Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Bir fıstık bulduğunu, birinin kendisi­ne verdiğini gören kimse, cimri bir adamdan hayırlı bir haber veya maddi, manevi bir destek maddi menfaat ve yardım görür. Eğer fıstık çürük ve acı ise, pinti bir adamdan gelen paranın kendisine ancak sı­kıntı ve zahmeti olur.

Rüyada fıstık görmek iki türlü tabir edilir, rızık ve kısmet eğer fıstığı yerse kişi yediği mal kadar kazanç ve mal elde eder denilmiştir çok yemek çok mal az yemek ise kafi bir miktarda mal, mülk ve kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada Yer Fıstığı Görmek

Rüyada yer fıstığı görmek hakkında, Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada fıstık, afiyetle yenilecek mal, mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere delalet eder ve hayırla yorumlanır.

Rüyada Fıstık Yemek

Rüyada fıstık yemek rızık, kısmet, mal ve büyük bir maddi gelir anlamına gelir. Rüyada fıstık yediğini görmek zenginlik ve iyi bir kazanç ile tabir edilir, hayır ile yorumlanır.

Rüyada Fıstık Almak

Rüyada fıstık almak İslami rüya tabirleri hakkında, Câbir’ül Mağribî (r.a.) diyor ki: Rüyada birinin kendisine fıstık verdiğini ve bunu da yediğini gören kimseye yediği kadar mal gelir, eğer acı veya çürük ise, mal haramdır.

Rüyada Fıstık Toplamak

Rüyada fıstık toplamak maddi gelir, kazanç ve bereket habercisidir. Rüyada fıstık topladığını görmek hayra alamettir rüyayı gören kimsenin rızkının genişleyeceğinin işaretidir.

Rüyada Fıstık içi Görmek

Rüyada fıstık içi görmek gizli bir şeye vakıf olmak, lim, irfan ve feyiz alacağınız bir konu hakkında haber almanıza delalet eder. Rüyada fıstık kabuğu kırmak bir kayba ve malın elden çıkması olarak yorumlanır.

Rüyada Fıstık Kabuğu Görmek

Rüyada fıstık kabuğu görmek zor elde edilen bir kazanç ve karlı bir iş anlamına gelir. Rüyada fıstık kabağunu kırmak tahsil ve mal kazanmaya delalet ettiğinden her şekilde iyi bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Fıstık Görmek

Rüyada fıstık yeşili görmek uzun zamandır sabırla beklediğiniz bir şeyin istediğiniz şekilde neticelenmesine delalet eder. Rüyada Antep fıstığı yeşili ve içini görmek kısmet, şans, sabır görmek ve edep ile hayırlı bir şekilde tasvir olunur ve hayır ile yorumlanır.

Rüyada Fıstık Yeşili Görmek

Rüyada fıstık yeşili görmek ilim ve irfan anlamına gelir. Rüyada yeşil renk bazen riyazet ve endişe duyduğu bir konuya vakıf olacağının hayırlı yorumunu işaret etmektedir.

Rüyada Fıstık Yeşili Elbise Görmek

Rüyada fıstık yeşili elbise görmek edep ve haya eden kimseye ilim öğrenen talebeye işaret eder. Rüyada yeşil renkli elbise görmek misafir ağırlayan ve ilim terbiyesi gören kimseye işaret eder.

Rüyada Fıstıklı Baklava Görmek

Rüyada fıstıklı baklava görmek müjde, sabır, zor bir iş başarmaktır. Rüyada fıstık görmek bazı tabircilere göre, seven, dostlarına hayır eden bir kimse veya zengin ve güçlü, biraz cimri kişi olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca