Rüyada “Fıskiye” Görmek

Fıskiye
Rüyada fıskiye görmek maddi gelirinin artmasına işarettir. Rüyada fıskiye görmek bir rivayete göre fıskiye kadın ile tabir olunup hükmü havuz gibidir.

Rüyada Fıskiye Görmek

Rüyada fıskiye görmek; Evinde bir fıskiye olduğunu görmek, gelirinin artması­na, rahata ve bolluğa tâbir edilip, yorumlanır. Bir rivâyete göre fıskiye kadın ile tâbir olunup hükmü havuz gibidir. Bir fıskiyenin çalışmadı­ğını görmek, gelirin daralıp rahatın kalmamasına işarettir. Rüyada fıskiye görmek iki türlü tabir edilir, rızık ve yeni bir iş alametidir.

Fıskiye görmek İslami tabirleri hakkında en çok tabir edilen yorumlardan bazılar şunlardır; Bazılarınca fıskiye yabancı bir kadınla yaşamaya işarettir. Evinde süslü, mükemmel ve suyu bol bir fıskiye olduğunu gören kimse, güzel, zengin ve ahlâkı metin bir kadın ile evlenir veya kıymetli bir hizmetçi alır.

Rüyada fıskiye görmek sürekli akan ve temiz suyu olan fıskiye görmek rızık ve kısmet anlamına gelir. Fıskiyenin kurumuş olduğunu görmek, iyi değildir. Rüyada bahçe sulayan fıskiye görmek, fışkıran suyun etrafına dağılıp birtakım adamları ıslattığını görmek, o servetten halkın istifade edeceğine işarettir.

Rüyada Fıskiyeli Havuz Görmek

Rüyada fıskiyeli havuz görmek eğer görülen fıskiyede su varsa delalet ettiği kadın zengin, eğer su yok ise, fakir ve kısır bir kadındır. Rüyada su fıskiyesi havuzu görmek dertlerden kurtulmaktır.

Rüyada Fıskiye ile Islanmak

Rüyada fıskiye ile ıslanmak bir rivayete göre bir evde fıskiye görmek, o ev halkı arasında dedikodu ve fitnenin varlığına işarettir. Rüyada su fıskiyesi altında ıslanmak bereket ve afiyet anlamına gelir.

Rüyada Su Fıskiyesi Görmek

Rüyada su fıskiyesi görmek bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada bir evdeki fıskiyeden berrak ve saf bir suyun fışkırdığını görmek, o evde bolluk, bereket, rahat ve servet olmasına, fıskiyenin suyu bulanık ise, bu malın haramdan olduğuna,

Rüyada Banyo Fıskiyesi Görmek

İmâmı Nablûsi rahmetullah diyor ki: Rüyâda fıskiye insanı de­dikodu ve günahlardan koruyan şeylerle tâbir edilir. Bir görüşte fıski­ye görmek, hem ahlâkı ve hem de kendisi güzel bir kadına tâbir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çim Sulayan Fıskiye Görmek

Rüyada çim sulayan fıskiye görmek faydalı bir iş için yatırım yapacağınıza ve bu işte başarılı olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişi kadın ise sevineceği bir hediye almaya işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca