Rüyada “Fişeklik” Görmek

Fişeklik
Rüyada fişeklik görmek fişeklik ve kutusu kuvvet ve makam ile tabir edilir. Rüyada fişeklik görmek dolu fişeklik izzetinin ve şerefinin artmasına işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fişeklik Görmek

Rüyada Fişeklik görmek; Fişeklik ve kutusunu görmek, güç, kuvvet ve makamla tabir edilir. Rüyada fişeklik görmek itibarın artmasına ve güç, kuvvet ile ifade edilmektedir. Ebû Sâid’ül Vaâz’ın görüşüne kıyaslayarak fişeklik ve kutusunu görmek, hak edenler için bir beldeye başkan ve kumandan olmak, şeklinde tabir edilmektedir. Rüyada fişek görmek itibarın artmasına, rüyada havai fişek görmek tatil ve yolculuğa, rüyada av fişeği görmek rızık ve mal kazancı için işlerden başını kaldıramayacağınız bir döneme girmeye işaret eder.

Rüyada fişeklik görmek hak etmeyenler için ise, îtibâr ve şerefe, servet, sermâye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber iyilik, maddi menfaat ve yardımlaşmaya tâbir edilip, yorumlanır. Rüyada havai fişekler görmek sorunlarından kurtulan kimseyi ifade eder bu rüyayı gören tatil veya seyahat yapar denilmiştir.

Rüyada Dolu Fişeklik Görmek

Rüyada dolu fişeklik görmek rızık, kımet, hayırlı bir menfaat şeref ve kuvvetinin artmasına, boş fişeklik izzet ve şerefin en üstün şekline işarettir.

Rüyada Fişek Patlaması

Rüyada fişek patlaması sıkıntılardan kurtulmak ve istediğini elde etmektir. Rüyada fişek patladığını duymak bir haber ve sıkıntı olarak tabir edilir.

Rüyada Boş Fişek Görmek

Rüyada boş fişek görmek bir haber almanıza ve bu haberin yalan olduğuna delalet eder. Rüyada boş fişek görmek üzülmek ve hayal kırıklığına uğramaktır.

Rüyada Fişek Doldurmak

Rüyada fişek doldurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve beklemediğiniz bir anda bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder. Rüyada fişek dolduran birini görmek bir işe hazırlık etmektir.

Rüyada Fişek Almak

Rüyada fişek almak söz duymak ve üzülmektir. Rüyada fişek aldığını gören kimse kimi tabircilere göre muradına kavuşur istediğini kolay elde eder denilmiştir.

Rüyada Av Fişeği Görmek

Rüyada av fişeği görmek boş işlere meyil eden adama çalışmaktan sıkılan erkeğe delalet eder. Bu rüyayı gören kimsenin ailesinde işsizlik ve boş işlere yönelen kimseler olur.

Rüyada Havai Fişek Görmek

Rüyada havai fişek görmek müjde, sevinç, tatil, memnun olacağınız bir seyahat anlamına gelir. Rüyada fişeklik görmek sorunlardan kurtulmak ve istifade edeceğiniz mal, mülk habercisidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca