Rüyada “Firuze” Görmek

Firuze
Rüyada firuze görmek kuvvet ve ihtiyaçları giderecek kazanç demektir. Rüyada firuze görmek kısmet ve şans, firuze taşı görmek murada ermeye işarettir.

Rüyada Firuze Görmek

Rüyada firuze görmek; zafer, kuvvet ve ihtiyaçları giderecek kazanca ermek ile tabir edilir. Eğer taş çok ise, şan yükselir ve mal sahibi olur. Rüyada firuze görmek hakkında bir görüşte müstahak olan büyük bir memuriyete kavuşur denilmiştir. Rüyada firuze taşı görmek ehil olmayanlar için de her halde iyi ve hayırlıdır.

Rüyada firuze görmek hakkında İslami rüya tabirleri yorumcusu, Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Bir firuze taşı aldığı ve bunu yüzük parmağına taktığını gören kimse, düşmanına galip olur, muradına erer. Birinin kendisine bir firuze verdiğini gören kimse, veren kimse tarafından gelecek , iyilik, maddi menfaat ve yardıma erişir. Firuze taşı kaybettiğini gören kimse, malını çeşitli şekillerde kaybeder.

Rüyada Firuze Kolye Görmek

Rüyada firuze kolye görmek büyük bir şahsın bir firuze taşı verdiğini görmek, memuriyete tabir edilip, yorumlanır. Rüyada firuze taşlı kolye görmek, kadın için şans ve erkek için kısmettir.

Rüyada Firuze Taşı Görmek

Rüyada firuze taşı görmek rızık ve bol kazanç ile yorumlanır. Rüyada güzel bir takı yada aksesuar üstünde firuze taşı görmek mükafat ve iyi bir memuriyet demektir.

Rüyada Firuze Taşlı Yüzük Görmek

Rüyada firuze taşlı yüzük görmek Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Rüyada firuze taşlı yüzük görmek, boşta geziyorsa iş bulmaya, tüccar ise, fazla ticaret ve mal,mülk, para, altın gibi kıymetli şeylere, fakir ise, bolluğa, zengin ise, şan ve itibar, kariyer, makam ve mevkisinin artmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca