Rüyada “Fındık” Görmek

Fındık
Rüyada fındık görmek mal, mülk ve servet sahibi olmaya delalettir. Rüyada fındık görmek taze ise helal kazanç, acı veya çürük ise haram mala alamettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fındık Görmek

Rüyada fındık görmek yorumu hakkında, İbni Sirin’in görüşüne göre servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber nimettir. Rüyada fındık görmek birikim ve maddi destek ile tabir edilir, fındık bahçesi görmek ise mal, kazanç ve karlı bir işe girişmek anlamına gelir. Rüyada fındık toplamak kazançlı bir işe girmeye ve istediği kadar mal, mülk, para elde edeceğine delalet eder. Bazı rüya tabirleri alimlerinin görüşlerine göre rüyada fındık bahçesi görmek zenginliğe delalet eder demişlerdir.

Rüyada fındık görmek mal ve mülk elde ederek büyük işlere girişmeye delalettir. Rüyada fındık taze ise sıhhat ve afiyet ile yorumlanır, acı veya çürük olmamış ham fındık ise haram mala veya zor kazanç alamettir. Rüyada fındık içi yemek murat ve hacet anlamına gelir eğer yediğinin tadı güzelse muradı hayırlı sonuçlanır, acı ve tatsız fındık yemek müşkül ve meşakkat anlamına gelir.

Rüyada fındık görmek rüya tabirleri yorumu yapan alimlerin yorumunda şöyle tabir edilmiştir. Kirmâni (r.a.) diyor ki: Çürümüş veya acı fındık içi gören kim­se, cimri bir adamdan ağır bir laf işitir.

Rüyada Fındık Yemek

Rüyada fındık yemek yorumu için rüya yorumcusu alim Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Fındık yediğini görürse, zengin bir adamdan mal, mülk, paraya konar ve istediği hayal ettiği kazancı elde eder denilmiştir.

Rüyada Fındık Kırmak

Rüyada fındık kırmak ve kırdığı fındığın içini yemek hakkında, Câbir’ül Mağribi diyor ki: Rüyada fındık içi yediğini ve bunun da güzel ve tatlı olduğunu gören kimse, helal mal bulur. Eğer yediği fındık içi acı veya çürük ise, eline geçen mal haramdır.

Rüyada Fındık Bahçesi Görmek

Rüyada fındık bahçesi görmek bu rüya alim ve veli kimselere göre zenginlik ve maddi nafakanın artması ve işlerinin çoğalması anlamına gelir ve pek hayırla yorumlanır.

Rüyada Fındık Ocağı Görmek

Rüyada fındık ocağı görmek genel olarak hayırdır bu rüyada şer aranmaz bazı tabircilere göre istediğini elde etmenin habercisi ve bereketin temsili olarak yorumlanır.

Rüyada Yeşil Fındık Görmek

Rüyada yeşil fındık görmek hazır iş veya yeni bir iş için giriş yapmaya delalet eder. Rüyada yeşil ve ham fındık yediğini görmek, hastalık ve zor bir işe girişmek anlamına gelir.

Rüyada Fındık Kabuğu Görmek

Rüyada fındık kabuğu görmek gizli ve sizden saklanan bazı şeylere vakıf olacağınız anlamına gelir. Rüyada fındık kırıp kabuklarını görmek bilmediği şeyleri öğrenmeye işarettir.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek

Rüyada fındık ağacı görmek bereket ve kazançtır. Bu rüya hakkında rüya yorumları yapan alimlerin görüşlerine göre, müjde, sevinç ve iyi hissiyat duyacağınız anların habercisidir.

Rüyada Fındık Toplamak

Rüyada fındık toplamak büyük kazanç ve girdiği her işte başarılı olan kimseyi ifade eder. Bu büyük azim ve girişkenliğin hayal kırıklığına uğramaması için temkinli davranması gerektiğinin habercisidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca