Rüyada “Fıçı” Görmek

Fıçı
Rüyada fıçı görmek bal fıçısı ilim sahibi bir kimseden nasihat alma ile yorumlanır. Rüyada fıçı görmek yağ fıçısı ise fakire yardım etmeye işarettir.

Rüyada Fıçı Görmek

Rüyada fıçı görmek; Rüyada görülen fıçı ne için kullanılıyorsa ona göre tabir edi­lir. Bal fıçısı, ilminden faydalanılan alime, yağ fıçısı Allah rızası için fakire yardım eden ve hayrat kuran bir kimseye, su fıçısı halkın rahatı için çalışan bir kimseye, bir diğer görüşe göre de, turşu fıçısı görmek azgın, sapıtmış halk içinde kargaşa çıkarmaya çalışan birine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada boş fıçı görmek emek ve zahmet çekerek ilim tahsili edinmeye işaret eder. Rüyada bal fıçısı görmek huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına,

Rüyada fıçı görmek alim ve ulemalardan rüya tabirleri yapan zatların görüşlerine göre, ilminden ve nurundan fayda sağlanan alim bir zatın himayesine girmeye işarettir. Bunun dışında bir fıçı gören kimse, o nesnenin yorumuna uygun bir adamla sohbet eder.

Rüyada fıçı görmek ile alakalı tabirlere göre rüyanız saklanan ve muhafaza edilen bir sır, emanet, yada ilim tahsili anlamına gelir. Rüyada boş fıçı görmek işlerin ve emeklerin boşa çıkmasına yada ilim tahsili yaparak faydalı bilgiler edinmenize tabir olunur.

Rüyada Tahta Fıçı Görmek

Rüyada tahta fıçı görmek heybet ve hamlesinde iyi niyetli olan kimseye işaret eder. Rüyada tahta fıçı veya fıçıya benzeyen bir şey görmek halk arasında saygınlık, sevgi ve hürmet saygı görür.

Rüyada Su Dolu Fıçı Görmek

Rüyada su dolu fıçı görmek bu rüya hayırlıdır bazılarına göre, Dünya’da yardım ve yardımcıdan mahrum olacağını gösterir. Rüyada su dolu fıçı görmek mükafat ve telaşlanmak ile de yorumlanabilir.

Rüyada Fıçı Bira Görmek

Rüyada fıçı bira görmek haram ve günah ile tabir edilir. Rüyada fıçı biradan bira içmek günah işlemeye ve haksızlık ile gelecek zulme delalet eder. Bu rüya pek hayır ile yorumlanmaz.

Rüyada Bira Fıçısı Görmek

Rüyada bira fıçısı görmek sadece fıçıyı görüp ondan içmeyecek olursa kişi hakkında bir ihtar ve uyarı söz konusu olur bunu göz ardı etmemesi gereklidir. Rüyada fıçıdan bira içmek hastalanmak ve günah işlemektir.

Rüyada Ayran Fıçısı Görmek

Rüyada ayran fıçısı görmek hasta olan biri için sıhhatine kavuşacak derman ve şifaya, alim ve ulema görüşlerine göre hayırlıdır ayrandan içmek daha iyidir. Rüyada fıçı görmek bir rivayete göre afiyet bulacağına tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca